reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2

Samsung Galaxy Fold 2 için hazırlanan etkileyici konsept

Samsung Galaxy Fold 2 için dikkat çeken bir konsept tasarım hazırlandı. Bu tasarım gerçek olursa telefon sevenlerini çok sevindirecek gibi görünüyor.

En son gelen bilgilere göre Samsung Galaxy Fold 2, Snapdragon 865 işlemci ile yolda bulunuyor. Resmi olarak Galaxy Note 20 ailesiyle beraber lanse edilecek gibi görünen telefon, bu sefer bir konsept tasarım ile gündemde bulunuyor. Bu tasarım ilk sürümün gövde yapısını çok daha modern hale getiriyor. Galaxy Fold’dan farklı olarak ön yüzünde çok daha geniş bir damla çentikli ekran yer alan konsept, bu sayede kapalı halinde de normal bir telefon deneyimi sunacak şekilde hayal edilmiş. Bu da içerideki büyük ekranın her zaman açılıp kapatılmasına gerek bırakmayacağı için çok mantıklı duruyor. Bu konseptte bir ekran deliği taşıyan ve S Pen ile hazırlanan Galaxy Fold 2, böyle gelirse ilk sürümden daha çok satış rakamlarına ulaşabilecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 için başka neler biliyoruz?

Sağlam bir kaynağa göre modelde 8 inç bir esnek AMOLED ekran yer alıyor ve bu ekranın üstünde “Ultra Thin Glass” yani çok ince esnek cam kullanılıyor. Bu sayede ilk sürümün birçok sağlamlık sorunun yaşatmayacak denilen katlanabilir telefon, kamera tarafında ise 108 megapiksel ana kamera ile yolda deniyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!