reklamı kapat

POPÜLER

Realme akıllı saat

Türkiye’de de beklenen ürün: Realme akıllı saat ve ilk detayları

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. İşte model hakkında ortaya çıkan ilk bilgiler.

Türkiye pazarında öne çıkmaya çalışan Realme, geçtiğimiz haftalarda Xiaomi Mi Band 4 rakibi bir akıllı bileklik tanıtmıştı. Ancak bu bileklik firmanın tek giyilebilir ürünü olmayacak. Çünkü bir akıllı saat modeli de yolda bulunuyor. Realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth tarafından açık şekilde gösterilen saat, yukarıda görebileceğiniz üzere kare tasarımı benimsiyor. Bu açıdan yuvarlak saat sevenleri üzecek model, yüksek ihtimalle çok uygun fiyatlı olacak. Android temelli wearOS üstüne kurulması beklenmeyen ancak bu ihtimali her zaman bulunan saat, Türkiye’de de satılacaktır diye düşündürüyor. Çünkü firmalar akıllı telefonları yanında bu tarz aksesuarlar sunmayı seviyor. Ancak bunun yüzde 100 kesin olmadığını da belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme akıllı saat yanında firmadan yeni bir akıllı telefonu serisi de geliyor

Realme, geçtiğimiz hafta resmi olarak duyurulan Narzo akıllı telefon serisi ile POCO ve Redmi‘nin modelleriyle rekabet etmek istiyor. Firmanın mevcut serilerine dahil edilecek Narzo akıllı telefonlar, özellikle Hindistan pazarına odaklanacak deniyor. Aynı zamanda Honor gibi spesifik olarak geçlere odaklanacak firma, Narzo serisinde şu an iki farklı telefon planlıyor. Tanıtım etkinlikleri koronavirüs nedeniyle ertelenen telefonların, Türkiye’ye gelmesi çok da beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın