reklamı kapat

POPÜLER

Realme Band 2 akıllı bileklik

Realme Band 2 akıllı bileklik tanıtıldı; işte fiyat ve detaylar

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Realme, yeni bir ürünle daha karşımızda. Bu sefer Realme Band 2 akıllı bileklik geldi.

Daha önce sızdırılan, şimdi ise resmi tanıtımı yapılan Realme Band 2 akıllı bileklik, ilk bakışta bir akıllı saat gibi görünüyor. Dikdörtgen yapıda olan model, 1,4 inç boyutunda 320×167 piksellik renkli bir dokunmatik ekran üzerine kuruluyor. Bu ekran 500 nit parlaklık sunuyor ve ürün aktarıldığı kadarıyla 50 farklı saat arayüzü ile geliyor

Hemen her kalemde aktivite takibi yapabilen, nabız yanında uyku takibi ile SpO2 ölçümü de sunan ürün, 90 farklı sporu otomatik olarak tanıyor. Ancak 90 farklı spor için daha sonra bir güncelleme verileceği aktarılıyor. Başta sadece 12 spora destek veriliyor.

AIoT cihazları için kontrol yeteneği olan Realme Band 2 akıllı bileklik, elbette su geçirmiyor ve birçok farklı kayışla gösteriliyor. 204 mAh piliyle 12 günlük bir pil ömrü getiren model, telefonlar ile bağlantı için Bluetooth 5.1 kullanıyor.

Android yanında iOS cihazlarla da çalışabilen akıllı bileklik, 28 gramlık bir ağırlığa sahip sadece koyu gri renkte tasarlanmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Band 2 akıllı bileklik Türkiye’de de satılacaktır

Modelin henüz Türkiye’ye ne zaman geleceği belli değil. Aynı şekilde elimizde bir Türkiye satış fiyatı da bulunmuyor. Ancak yurt dışı fiyatını biliyoruz ve burada 40 dolarlık bir rakam görülüyor. Bu açıdan bütçe dostu bir seçenek karşımızda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli