reklamı kapat

POPÜLER

Realme Band, Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik

Türkiye’de de satılabilir; işte Xiaomi Mi Band 4 rakibi Realme Band

Türkiye’de aktif olarak yer alan Realme firmasının Xiaomi Mi Band 4 rakibi Realme Band isimli akıllı bileklik modeli detaylandı.

Xiaomi Mi Band 4, Türkiye’de inanılmaz popüler olan bir akıllı bileklik oldu. Bunda elbette uygun fiyatın etkisi oldukça yüksekti. Şimdi benzer bir model daha geliyor. Türkiye operasyonuna hız veren Realme imzalı Realme Band, kısa süre önce teknik ve tasarımsal olarak detaylandı. İlk aşamada üç farklı renkte kayış ile gelen akıllı bileklik, bünyesinde geniş sayılacak bir renkli ekran taşıyor. Akıllı telefonlar ile bağlantı kurarak bildirimleri üzerine alabilen ve mesajları gösterebilen cihaz, elbette su geçirmiyor, birçok kalemde aktivite takibi yapabiliyor. Bir nabız sensörüne de sahip olan ürün, direkt olarak entegre USB portu üstünden şarj edilebiliyor. Bunun için ayrı bir şarj cihazına ihtiyaç bulunmuyor. Bu ürünün çok uygun olacağı ve Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz. Modelin lansmanı ise 5 Mart tarihinde olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Band, Xiaomi Mi Band 4 ile güçlü bir rekabete girecek

Bu arada firmanın yakında Realme Buds Air kablosuz kulaklık modelini Türkiye’de satışa sunacağını da belirtelim. Realme’nin açıklamasına göre mart ayında satışa çıkıyor. Türkiye’de sarı, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı seçeneğiyle elde edilebilecek modelin, en önemli detayı yani Türkiye fiyatı henüz paylaşılmıyor. Yurt dışı fiyatı 56 dolar olan yani “bütçe dostu” sınıfında yer alan model, teknik olarak da beğeni topluyor. Tüm detaylar ise burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli