reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha’yı gözler önüne seren inceleme videoları [İzle]

2019’un en çok dikkat çeken akıllı telefon modelleri arasında yer alan Xiaomi Mi Mix Alpha için detaylı inceleme videoları çıktı.

24 Eylül tarihinde tanıtılan Xiaomi Mi Mix Alpha, geçtiğimiz yılı sonunda Çin merkezli olarak satışa çıkıyor denmişti. Firmanın resmi satış kanalına dahi giriş yapan telefon için ufak stoklarla satılacak açıklaması dahi yapılmıştı. Ancak biliyorsunuz bu gerçek olmadı ve telefon halen satışa çıkmadı. Tasarımı, teknik detayları ve özellikleriyle nefes kesen tam 2.813 dolarlık Mi Mix Alpha, daha önce açıklandığı kadarıyla 1.000 mühendis tarafından gerçekleştirilen 2 yıllık bir çalışma ve 70 milyon dolarlık arge çalışmasının sonucunda hayat bulmuş bir cihaz. Bu işte fütüristik cihaz için Marques Brownlee ve Arun Maini tarafından aşağıda izleyebileceğiniz inceleme videoları yayımlandı. Xiaomi’nin sağladığı prototip modeller üstünden yapılan incelemeler, Mi Mix Alpha’nın ne kadar ilgi çekici göründüğünü bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu incelemelerde gövdesini saran ekranını tek parça bir esnek cam ile korumadığı öğrenilen telefon, alanın geleceğini şimdiden gösteren cihazlar arasında yer alıyor ve heyecan yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Alpha için kısa bir özet geçersek

Gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alan 7,92 inç esnek OLED ekranlı telefon, 12 GB RAM + 512 GB dahili depolamaya sahip. 4.050 mAh bir pil ve 40W hızlı şarj sistemiyle gelen Mi Mix Alpha modelinde, gövde yapısı nedeniyle bir kablosuz şarj bulunmuyor. 5G desteğini taşıyan cihaz, yukarıda da gösterdiğimiz üzere Samsung imzalı 1/1.33 inç sensörlü 108 megapiksel kamera üstüne kuruluyor. Burada tam 12032 x 9024 piksel fotoğraflar çekebilen telefon, arkasında bu kamerayı 20 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel 2x zoom sunan telefoto kamera ile destekliyor.

Video 1

Video 2