reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Alpha Huawei
Xiaomi Mi Mix Alpha
Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha modeli için verilen kötü haber

2019’un en çok dikkat çeken akıllı telefon modelleri arasında yer alan Xiaomi Mi Mix Alpha için satışa yönelik kötü bir haber geldi.

24 Eylül tarihinde tanıtılan Xiaomi Mi Mix Alpha, geçtiğimiz haftalarda firmadan Çin merkezli olarak satışa çıkıyor denmişti. Firmanın resmi satış kanalına dahi giriş yapan telefon için hatta ufak stoklarla satılacak açıklaması da yapıldı. Ancak bu gerçek olmamışa benziyor. Çünkü gelen bilgilere fütüristik telefonun satışı ertelenmiş durumda. Xiaomi modelin çıkışı ve bu erteleme hakkında en kısa zamanda bir bilgilendirme yapacaklarını aktarıyor. Ancak üzerinden bunca zaman geçmiş olmasına rağmen model için halen bir tarih verilemiyor olması, üretim konusunda bir sıkıntı olabileceğini gösteriyor. Ya da firma telefonda lansman sonrasında farkettiği sorun veya sorunları çözmeye çalışıyor. Biliyorsunuz bu telefonun çıktığı zaman hiçbir sorun yaşatmaması gerekiyor. Çünkü modelin tam 2.813 dolarlık inanılmaz bir fiyatı bulunuyor. Tasarımı, teknik detayları ve özellikleriyle nefes kesen Xiaomi Mi Mix Alpha, daha önce açıklandığı kadarıyla 1.000 mühendis tarafından gerçekleştirilen 2 yıllık bir çalışma ve 70 milyon dolarlık arge çalışmasının sonucunda hayat bulmuş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Alpha için kısa bir özet geçersek

Hatırlamak adına gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alan 7,92 inç esnek OLED ekranlı telefon, 12 GB RAM + 512 GB dahili depolamaya sahip. 4.050 mAh bir pil ve 40W hızlı şarj sistemiyle gelen Mi Mix Alpha modelinde, gövde yapısı nedeniyle bir kablosuz şarj bulunmuyor. 5G desteğini taşıyan cihaz, yukarıda da gösterdiğimiz üzere Samsung imzalı 1/1.33 inç sensörlü 108 megapiksel kamera üstüne kuruluyor. Burada tam 12032 x 9024 piksel fotoğraflar çekebilen telefon, arkasında bu kamerayı 20 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel 2x zoom sunan telefoto kamera ile destekliyor.

İlgili Video