reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat
Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat için iki yeni versiyon!

Türkiye’de de satılan Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat modeli için iki yeni versiyonunu duyurusu yapıldı. İşte detaylar;

Dikkat çeken akıllı saat modellerinden Samsung Galaxy Watch Active 2, şimdilik Güney Kore merkezli Galaxy Watch Active 2 Golf Edition ve Galaxy Watch Active 2 LTE Aluminum ile karşımıza çıktı. Galaxy Watch Active 2 Under Armour Edition sonrasında gelen saatlerden “Golf Edition” adında da geçtiği üzere Golf sporu için özelleştirilmiş. Tasarımsal ve teknik olarak bir fark taşıyamayan saat, daha çok yazılımıyla fark yaratıyor. Bünyesinde çok gelişmiş bir golf atış takip aracı taşıyan model, dünya genelinde 40 binden fazla Golf sahası hakkında da bilgiler barındırıyor. Modelin 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı gövde boyutu bulunuyor ve fiyatlar sırasıyla 295 dolar ile 325 dolar seviyesinde yer alıyor. Diğer model Galaxy Watch Active 2 LTE ise 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı versiyona sahip. İsminde de geçtiği üzere LTE desteği olan yani telefonlardan bağımsız görev yapabilen akıllı saat, Golf Edition ile aynı fiyata satılıyor ve üç farklı renkte alınabiliyor. Golf versiyonu içinse iki farklı rengin sunulduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normal Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat hangi teknik özelliklere sahip?

40 mm ile 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanan saatin, WiFi ve LTE olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. WiFi versiyonunda 247 mAh, LTE versiyonunda ise 340 mAh pil yer alıyor. Akıllı saat, 40 mm boyutta 1,2 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran, 44 mm boyutta ise 1,4 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran taşıyor.  Tizen OS üzerine kurulan Galaxy Watch Active 2, gücünü çift çekirdekli Exynos 9110 işlemciden alıyor. LTE modele 1,5 GB, normale ise 768 MB RAM koyan firma, ortak olarak 4 GB dahili depolama sunuyor. Akıllı saatte  sevindirici şekilde bir EKG sensörü de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5