reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A11

Yeni model Samsung Galaxy A11 ve açıklanan ilk özellikleri

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamına bir model daha eklemeye hazırlanıyor. Çok yakında Samsung Galaxy A11 geliyor.

Galaxy A10s’in yerini alacak denilen Samsung Galaxy A11, ortaya çıktığı kadarıyla 6,4 inç HD+ IPS LCD ekran üstüne kuruluyor. Kutusundan Android 10 temelli One UI 2.0 ile çıkacak telefonun henüz gücünü hangi işlemciden alacağı bilinmiyor. 8 megapiksel çözünürlükteki ön kamerasını bir ekran deliğinde taşıyacak denilen telefonun, arkasında üçlü kamera sistemi yer alıyor. Bir kameranın 13 megapiksel olduğu aktarılan modülün diğer detayları gizemini koruyor. 4.000 mAh pil taşıdığı sızan bilgiler arasında yer alan orta alt seviyenin yeni temsilcisi Galaxy A11, aktarıldığı kadarıyla 128 GB dahili depolama ile yolda bulunuyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve sevindirici şekilde 3,5 mm kulaklık girişini eksik etmeyen telefon, elbette 4G LTE, Wi-Fi ve GPS desteklerini de taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A11 temel ihtiyaçlar için fazlasıyla yeterli görünüyor

Parmak izi sensörünün arkada yer aldığı polikarbonat bir gövde ile hazırlandığı aktarılan Galaxy A11, tahminlere göre yaklaşık olarak 139 dolara satılacak. Türkiye pazarına da geleceğini düşündüğümüz akıllı telefon, hiçbir kalemde dikkat çekebilecek gibi durmuyor. Ancak bu tarz basit ve ucuz telefonlar Türkiye ve Hindistan gibi pazarlarda çok büyük bir talep görüyor, geniş bir kitleye hitap ediyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Firmanın neredeyse 15 bin TL’lik telefonu işte böyle üretiliyor