reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 3 Pro

Xiaomi’nin yeni telefonundan oyun odaklı kullanışlı detay

Xiaomi Black Shark 3 oyun telefonu gündeme gelmeyi sürdürüyor. Telefon için bu sefer gövdeye yönelik bir oyun detayı var.

Xiaomi Black Shark 3 oyun telefonu hatırlarsınız en son manyetik şarj portu ile gündeme gelmişti. Bu port sayesinde telefon ile oyun oynandığı süre boyunca tutmayı zorlaştırmadan şarj sunulacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise telefonda fiziksel butonların yer aldığı öğrenildi. Bu fiziksel butonlar direkt olarak oyunlar için konulmuş ve böylece harici aksesuarlara olan ihtiyacı ciddi şekilde azaltacak gibi görünüyor. Telefonu yatay konumda kullanımaya yönelik yan tarafa konulan butonlar, özellikle aksiyon oyunları için harika görünüyor. Aşağıdaki resmi posterde de gösterilen fiziksel butonlar, isteğe bağlı olarak da programlanabilecek açıklaması yapılıyor.

Xiaomi Black Shark 3 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Black Shark 3 oyun telefonu için başka neler biliyoruz?

5G desteğine sahip olacak model, kesin olarak 2K ekranında 120 Hz yenileme hızı sunuyor. 5G ağlarına Qualcomm X55 ile bağlanacak oyun telefonu, en altta 12 GB, en üstte ise tam 16 GB LPDDR5 RAM ile yolda bulunuyor. Depolama tarafından UFS 3.0 birimler kullanacak Black Shark 3, NFC ile WiFi 6 desteklerini de taşıyor. Gücünü Snapdragon 865 işlemciden alan modelde 65W hızlı şarj destekli 4.720 mAh bir pil de yer alıyor. Telefonun bu 65W hızlı şarjı USB-C üstünden sunacağı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın güçlü Mi 10 Pro modelinin içine bakıyoruz