reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 3

Xiaomi Black Shark 3 için ortaya çıkan akılcı şarj detayı [Video]

Xiaomi Black Shark 3 oyun telefonu gündeme gelmeyi sürdürüyor. Model bu sefer şarj ile alakalı önemli bir detay kazanmış durumda.

Xiaomi Black Shark 3 oyun telefonu, en son taşıdığı özel soğutma altyapısı ve Snapdragon 865 işlemcisiyle AnTuTu’da tam 620.952 puan almasıyla gündeme gelmişti. Çünkü bu puanın AnTuTu’da şimdiye kadar elde edilen en yüksek puan olduğu aktarıldı. Bu açıdan gerçekten çok güçlü bir model olan telefon, yeni bilgiler kazandı. Modelde söylendiği kadarıyla 65W hızlı şarj destekli 4.720 mAh bir pil yer alıyor. Telefonun bu 65W hızlı şarjı USB-C üstünden sunacağı aktarılırken, modelde bir başka şarj yolu daha olacak. Hayır burada kablosuz şarj altyapısından bahsetmiyoruz. Söylendiği kadarıyla telefonun arkasında bir manyetik şarj portu da bulunacak. Bunun için yukarıdaki videoda görebileceğiniz özel bir aparata sahip olacak model, bu port sayesinde oyun oynandığı süre boyunca tutmayı zorlaştırmadan şarj edilebilecek. Bu manyetik şarj portu farklı kontrolcü aksesuarların bağlanması için de görev yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Black Shark 3 oyun telefonu için başka neler biliyoruz?

5G desteğine sahip olacağı bilinen telefon, 2K ekranında 120 Hz yenileme hızı sunacak deniyor. 5G ağlarına Qualcomm X55 ile bağlanacak oyun telefonu, en altta 12 GB, en üstte ise tam 16 GB LPDDR5 RAM ile yolda bulunuyor. Depolama tarafından UFS 3.0 birimler kullanacak Black Shark 3, NFC ile WiFi 6 desteklerini de taşıyor. Modelin arkasında üçgen yapılı bir modülde yer alan üçlü kameranın yer aldığını da belirtelim. Bir oyun telefonu olmasına rağmen cihaz kamera konusunda standartları yakalayacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın güçlü Mi 10 Pro modelinin içine bakıyoruz