reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 3 Pro

Xiaomi Black Shark 3 Pro en zorlu sağlamlık testinde [Video]

Merak edilen oyun telefonu Xiaomi Black Shark 3 Pro, beklenen zorlu sağlamlık testine sokuldu. Model bu konuda dikkat çekmeyi başardı.

Xiaomi destekli Black Shark firmasının en yeni oyun telefonu, açılabilir fiziksel tuşlara sahip dikkat çeken üyesi Xiaomi Black Shark 3 Pro, JerryRigEverything kanalı tarafından meşhur sağlamlık testine sokuldu. Bu test kapsamında modelin gerçekten oldukça sağlam olduğu ortaya çıktı. Ekranı benzer rakipleriyle aynı çizilme performansına sahip olan oyun telefonu, kameralarını çizilmeye karşı dayanıklı cam ile koruyor. Ekrana entegre parmak izi sensörü JerryRigEverything kanalına gelen modelde iyi çalışmayan Black Shark 3 Pro, metal gövdesi ile bükülme testinden ise çok ama çok rahat şekilde geçmeyi başarıyor. Model ciddi güç uygulanmasına rağmen adeta hiç bükülmüyor. Bu arada videoda modelin harici fan aksesuarının da içi açılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Black Shark 3 Pro teknik olarak neler sunuyor?

Black Shark 3 Pro tam 7,1 inç 90 Hz AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Adeta bir tablet olan model, bu ekranda 3.120×1440 piksel çözünürlük sunuyor. Gücünü sürpriz olmadığı üzere Snapdragon 865 işlemciden alan telefon, X55 modem ile 5G desteğine de sahip. 8 GB / 12 GB RAM + 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri sunulan cihaz, 65W hızlı şarj destekli 5.000 mAH pil ile geliyor. Oyun telefonun önünde 20 megapiksel selfie kamerası yer alıyor. Arkadaki üçgen formlu modülde ise 64 megapiksel + 13 megapiksel + 5 megapiksel kameralar bir araya geliyor.

Bu arada aşağıdaki video içerisinde de Black Shark 3 Pro ile detaylarına burada yer verdiğimiz, bünyesinde gerçek fan yer alan çok güçlü bir diğer oyun telefonu Nubia RedMagic 5G bir araya geliyor: