reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 2

Xiaomi Black Shark 2 en zorlu sağlamlık testine sokuldu [Video]

Pazardaki sayılı oyun telefonlarından Xiaomi Black Shark 2, JerryRigEverything tarafından en zorlu sağlamlık testine sokuldu.

Akıllı telefonları ve tabletleri zorlu şekilde test eden JerryRigEverything kanalının son konuğu Xiaomi Black Shark 2 oldu. Model için yapılan test her zaman olduğu gibi ilk olarak ekran çizilme denemesiyle başlıyor. Telefon burada rakipleriyle benzer bir performans ortaya koyuyor. Telefonun ekranını koruyan cam, anahtar gibi objeler ile kolay kolay çizilmiyor. Ön ve arka kameralarını da çizilmeye karşı dayanıklı cam ile koruyan telefonun, ekran entegre parmak izi sensörü çok ciddi şekilde çizilse dahi çalışmaya devam ediyor. Gelelim testin en çok merak edilen bölümüne. Metal bir gövde üzerine kurulan Xiaomi Black Shark 2, bu sayede zorlu bükülme testinden rahatlıkla geçmeyi başarıyor. Telefon çok zorlanmasına rağmen en ufak bir esneme yapmıyor. Bu da üzerine oturulsa dahi zarar görmeyeceği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Black Shark 2 güçlü bir oyun telefonu

Telefon 6,39 inç 1080p+ AMOLED HDR ekran üzerine kuruluyor. Gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemciden alan modelde, sıvı temelli su soğutma sistemi bulunuyor. 4.000 mAh pili bulunan cihaz, arkasında çiftli kamera taşıyor. Burada 48 megapiksel F1.75 + 12 megapiksel kameralar yer alıyor. Önde ise 20 megapiksel F2.0 kamera karşımıza çıkıyor.