reklamı kapat

POPÜLER

Realme Watch akıllı saat

Karşınızda Türkiye’de de beklenen Realme Watch akıllı saat

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, yeni akıllı saat modelini resmi tanıtım öncesinde görücüye çıkarttı.

Türkiye pazarında yeni akıllı telefon modelleriyle öne çıkmaya çalışan Realme, hatırlarsınız geçtiğimiz haftalarda Xiaomi Mi Band 4 rakibi bir akıllı bileklik tanıtmıştı. Firmanın ikinci giyilebilir ürün ise 25 Mayıs tarihindeki resmi lansman ile Realme Watch akıllı saat olacak. İşte bu saat, firmanın sayfada gördüğünüz resmi paylaşımları ile karşımızda. Firmanın resmi basın görsellerinde çok görünmüyor olmasına rağmen ön yüzünde devasa çerçevelerin olduğu saat, dört farklı renk seçeneğiyle yolda bulunuyor. Optik nabız sensörü ile donatılan akıllı saat, 1,4 inç 320×320 piksel renkli LCD ekran üstüne kuruluyor. 160 mAh piliyle 7 günlük bir pil ömrüne sahip olan saat, IP68 sertifikası taşıyor. Firmanın kendi işletim sistemini benimseyen model, birçok ilginç saat arayüzü ile yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Watch akıllı saat çok fazla dikkat çekebilecek gibi görünmüyor

14 farklı sporu otomatik olarak algılayabildiği aktarılan ürün, akıllı telefonlar ile bağlantı kurarak birçok detayı üzerine alabiliyor ve telefon görüşmesine de telefonlar üstünden izin veriyor. Çok uygun fiyatlı olacağı düşünülen ürün, henüz kaça satılacak bilinmiyor. Ancak fiyatın kesinlikle yüksek olması beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın