reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11 Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S11 / Galaxy S20 ailesinin boyutlarını karşılaştıran paylaşım

Samsung Galaxy S11 / Galaxy S20 ailesi için heyecan artıyor. Peki yeni ailenin boyutları tam olarak ne kadar? İşte bunun cevabı verilmiş durumda.

2020 Şubat ayında karşımıza çıkacak Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon ailesi, biliyorsunuz ya Samsung Galaxy S20e, Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus ya da Samsung Galaxy S11, Galaxy S11 ve Galaxy S11 Plus isimleriyle karşımıza çıkacak. Sağlam kaynak Ice Universe’e göre Galaxy S20 ismi kullanılacak gibi dururken, bu sefer aile boyutlarını karşılaştırmamıza imkan tanıyan bir görsel ile gündemde yer alıyor. Aşağıda görebileceğiniz bu görsel, özellikle S11 / S20 ile S11 Plus / S20 Plus arasındaki farkın oldukça az olmasıyla dikkat çekiyor. Bu arada bu görünenlerin modellerin ekranını koruyacak camlar olduğunu da belirtelim. Yani buradan da anlaşılabileceği üzere telefonlar inanılmaz ince çerçeveler ve kavisli kenarlar ile yolda bulunuyor. Bu da gerçekten heyecanlandırıyor.

Samsung Galaxy S11 Samsung Galaxy S20

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seride en çok Samsung Galaxy S11 Plus / Galaxy S20 Plus ses getiriyor

Çünkü bu modeli tüm en iyi donanımı üstünde taşıdığı biliniyor. 120 Hz‘lik 6,39 inç AMOLED ekranla geldiği söylenen modelin, biliyorsunuz 5.000 mAh pil taşıyacağı belirtiliyor. Bu telefonun arkasında tam beşli kamera sistemi yer alıyor. Burada 108 megapiksel ana kamera + 12 megapiksel ultra geniş açı kamera + 5x optik / 100x dijital zoom sunan 48 megapiksel periskop kamera + 3D ToF sensörü yer alıyor. Ayrıca bir makro kameranın da burada olabileceği tahmin ediliyor. Telefonun gücünü birçok pazarda Snapdragon 865‘ten alacağı söylenirken, ailenin mart ayında satışa çıkacağı açıklanıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satışa çıkan Xiaomi Note 10 modeli