reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11 Galaxy S20

Samsung Galaxy S11 ailesinden sürpriz “Galaxy S20” gelişmesi!

Şubat ayında en az üç farklı Samsung Galaxy S11 modeli geliyor. İşte bu aile için sağlam kaynaktan gelen sürpriz bir Galaxy S20 detayı var.

Galaxy S10 üstüne gelen Samsung Galaxy S11 ailesi, sağlam kaynak Ice Universe’in aşağıdaki paylaşımı başka bir anlam taşımıyorsa Galaxy S20 adı altında karşımıza çıkabilir. Şimdilik bu paylaşımın arkasında başka bir cihazın olabileceği düşünülmüyor. Yani bu ismin şu an yeni ailenin adından başka bir anlam taşıma ihtimali çok düşük durumda. Bu açıdan baktığımızda 2020 Şubat ayında karşımıza Samsung Galaxy S20e, Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus modelleri çıkacak gibi görünüyor. Peki bunun arkasında tam olarak ne yer alıyor? Bizce Samsung yeni ailesiyle 2019 iPhone’ların isimsel / rakamsal olarak önüne geçmek istiyor. Mevcut iPhone’larda biliyorsunuz “11” rakamı kullanılıyor. Bu tarz isimsel oyunlar zaman zaman yapılabiliyor. Bu sürpriz Galaxy S20 konusunu tam olarak netleşene kadar takip etmeye devam edeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ailenin en üstünde Samsung Galaxy S11 Plus ya da Galaxy S20 Plus yer alıyor

120 Hz‘lik 6,39 inç AMOLED ekranla geldiği söylenen modelin, 5.000 mAh pil taşıyacağı belirtiliyor. Bu telefonun arkasında beşli kamera sistemi yer alıyor. Burada 108 megapiksel ana kamera + 12 megapiksel ultra geniş açı kamera + 5x optik / 100x dijital zoom sunan 48 megapiksel periskop kamera + 3D ToF sensörü yer alıyor. Ayrıca bir makro kameranın da burada olabileceği tahmin ediliyor. Telefonun gücünü birçok pazarda Snapdragon 865‘ten alacağı söylenirken, ailenin mart ayında satışa çıkacağı aktatrılıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli