reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Tucson Beast

Hyundai Tucson Beast; Uncharted filmine özel macera modifikasyonu

Hyundai Tucson Beast, şubat ayı içerisinde gösterime girecek olan Uncharted filminin doğasına ayak uyduracak geliştirmeler taşıyor.

Oyun dünyasında yarattığı kitle ile milyonlara ulaşan Uncharted serisi, 2022 yılıyla birlikte beyazperdeye taşınıyor. Başrollerinde Tom Holland, Mark Wahlberg ve Antonio Banderas gibi önemli isimlerin yer aldığı filmin gösterimi için geri sayım devam ediyor. Türkiye’de 18 Şubat’ta vizyona girecek olan filmin tanıtımları da son hız devam ediyor. Bu süreçte birçok farklı alanda işbirliklerinin yapıldığı organizasyonun otomobil ayağında bizleri Hyundai Tucson karşılayacak. Filme özel olarak “Beast” adı verilen özel bir versiyonu geliştirilen yeni nesil Tucson, macera boyunca sık sık karşımıza çıkacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Tucson Beast ile gelen değişimler

Geliştirme süreci Hyundai Design ve Teknik ekibi tarafından Kaliforniya’da tamamlanan Tucson Beast, filmin yapımcısı olan Sony Pictures ortaklığıyla şekil alıyor. Filmin konusu çerçevesinde kendisini bolca çamurlu olarak göreceğimiz model, ekstrem koşullara cevap verebilecek revizyonlar taşıyor. Nitto A/T arazi lastikleri ve özel jant setiyle en attan başlayan değişimlere; artırılan yükseklik, kaya kırıcı yan basamaklar, ön koruma demiri, şnorkel, dodikler ve tavan barı eşlik ediyor.

Video

Tucson Uncharted reklam filmi