reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Tuscon N Line
Hyundai Tuscon N Line

Hyundai Tucson N Line’dan ilk resmi görseller geldi

24 Şubat 2019

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Hyundai, N rozetini taşıyan modellerini artırmaya devam ediyor. Bu sefer yolda olan Hyundai Tucson N Line modelinden ilk resmi görseller paylaşıldı.

Hyundai Tucson N Line, açıklandığı kadarıyla resmi olarak 2019 Geneva International Motor Show kapsamında tanıtılacak. Direkt olarak Cupra Ateca gibi performans odaklı SUV’lerin karşısına dikilecek araç, oldukça merak edilenler arasında yer alıyor. Yayımlanan resmi görsellerde kışkırtıcı far takımı görülen SUV, krom ön ızgara ve yine koyu renkte jantlarıyla dikkat çekiyor. İçerisinde vites topuzu dahil kırmızı dikişlerin ve detayların kullanıldığı otomobil, kırmızı gövde rengiyle de oldukça öne çıkacak izlenimi yaratıyor. Daha önce söylendiği kadarıyla 300 beygirden fazla güç üreten bir motorla yollara çıkacak model, dört çeker çekiş temelli olacak ve detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Hyundai i20 N‘den hemen sonra dikkatleri üzerine çekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai i20 N modeli de çok merak ediliyor

Geçtiğimiz günlerde yeni bilgilerin geldiği Hyundai i20 N resmi olarak 2020 yılında tanıtılacak.  Daha önce 2018’de geleceği söylenen araç hakkında halen pek fazla bilgi bulunmuyor. Ancak modelin normalde i20’den farklı olarak özel şase modifikasyonlarına, daha güçlü motora ve özel yürüyen aksama sahip olacağı belirtiliyor. Motor için bazı tahminler yapan kaynaklar, en olası seçeneğin dört silindirli 1.6 litre T-GDI motor olacağını söylüyor. Bu motorun araçta 200 beygir civarında bir güç sunacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en büyük modellerinden