reklamı kapat

POPÜLER

2021 Hyundai Tucson N Line
Hyundai

Heyecan artıyor; 2021 Hyundai Tucson N Line için ilk fotoğraflar paylaşıldı

Bir süredir casus fotoğraflar üzerinden nabız veren 2021 Hyundai Tucson N Line için bugün resmi kaynaklardan ilk görseller paylaşıldı.

Yeni jenerasyonuyla küresel bazda büyük sükse yapan Hyundai Tucson için çizgileri daha da sportifleştiren N Line paketi yolda. Bir süredir casus fotoğraflar üzerinden gelen model için bugün resmi kaynaklardan ilk görseller paylaşıldı. Markanın popüler SUV modeli olan Tucson, geçtiğimiz aylarda tamamen yenilenmiş ve özellikle segmenti için farklı bir alternatif olarak dikkat çekmişti. Sportif ve sert geçişli çizgileriyle son derece fütürüstik bir tasarıma sahip olan yeni otomobil, şimdi de üst düzey konfor donanımlarına ek olarak sporcu bir karakterle öne çıkıyor. Tucson N Line aynı zamanda uzun süredir beklenen N paket öncesi önemli bir alıştırma olacak.

Hyundai

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Hyundai Tucson N Line cephesinden ilk ipuçları

Hyundai tarafından paylaşılan ilk görsellerde aracın agresif ve etkileyici bir dış tasarıma sahip olduğunu anlamak zor değil. Rakiplerinden ayrışan dış ve iç detaylarla dikkat çeken şık otomobil, seri üretim aşamasına geçildiği zaman eşsiz renk seçenekleriyle adından sıkça söz ettirecek. Hyundai’nin N Line serisi, markanın performans kolu olan N departmanı tarafından geliştiriliyor. Tüm bu hızlı ve dinamik modeller, bir otomobilde daha fazla heyecan ve performans isteyen müşteriler için özel olarak geliştiriliyor. Hyundai ayrıca, Tucson dahil olmak üzere Avrupa’da satışa sunduğu tüm modellerinde N Line versiyonuna yer vererek pazar payını ve iddiasını artırmak istiyor. Yeni Tucson N Line, 2021’in ilkbahar aylarında Avrupa’da satışa sunulacak.

İlgili video

Yeni i20 karşımızda