reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted Tom Holland

Tom Holland başrolündeki Uncharted için geri sayım!

Yıllardır konuşulan ancak bir türlü çalışmalarına başlanamayan Uncharted filmi için nihayet detaylar belli oluyor gibi. Tom Holland, Nathan Drake olmaya hazır.

Uzun zamandır çekilmesi beklenen Uncharted filmi için son dönemlerde tek bir isim konuşuluyordu: Tom Holland. Nathan Drake rolüyle karşımıza çıkacak olan Avengers yıldızı rol için dile getirildiğinden bu yana filmle ilgili elle tutulur herhangi bir bilgi ortaya çıkmamıştı. Holland’ın role seçilmesinden bu yana iki yıl gibi uzun bir süre geçtiğini de hatırlatalım. Genç bir Nathan Drake görmeyi beklediğimiz filmin çekim macerasında ise, uzun soluklu filmlerde yaşanan pek çok aksilik oldu. Shawn Levy’nin yönetmesi beklenen filmde Levy projeyi terk etmek zorunda kaldı örneğin. Bu yılın başında ise Sony filmi yönetmesi için Dan Trachtenberg ile anlaşmıştı. Filmin tarihi ise nihayet ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tom Holland Uncharted için gün sayıyor

Oldu, olacak derken Sony nihayet film için tarihi verdi. Sony, Uncharted uyarlamasının 18 Aralık 2020’de beyaz perdede yerini alacağını açıkladı. Filmdeki tek değişimin yönetmen olmadığını da belirtelim. Joe Carnahan’ın yazdığı ilk senaryo taslağı da değiştiriliyor. Filmin yeni senaryosunu Jonathan Rosenberg ve Mark Walker kaleme alıyor.

Filmi beklerken, Uncharted’ın 2018 tarihli hayran yapımı kısa filmini izlemek isteyebilirsiniz. Hayran yapımı olduğuna inanmanın hayli zor olduğu kısa filmde Nathan Drake rolünü Nathan Fillion üstlenmişti. Nathan Fillion, aynı zamanda Sony’nin filmi için de dile getirilen isimler arasında yer alıyordu. Özellikle hayranlar Fillion’ın Drake benzerliğine vurgu yaparak rol için ideal isimlerden olduğunu dile getiriyordu. Ancak Sony, “genç Drake” senaryosu üzerine ilerlemeye karar verdi. Hayran yapımı filmle ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı