reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Vision IN

Işıklandırılmış ızgara ile çok daha çekici; Skoda Vision IN tanıtıldı!

Hindistan pazarının merkeze alınarak geliştirme süreci yürütlecek olan Skoda Vision IN, satışa sunulacak son versiyonla büyük oranda benzerlik gösteriyor.

Yeni Delhi‘de kapılarını açacak fuarla birlikte tanıtımının yapılmasını beklediğimiz Skoda Vision IN ile ilgili resmi adım bugün itibariyle atıldı. Markanın Hindistan pazarı için içerisinde bulunduğu önemli yatırım ve öne çıkma planında önemli rol oynayacak olan proje şimdilik sadece bir konsept olarak nitelendiriliyor. 2021 yılına kadar seri üretim formuyla tekrar karşımıza çıkarılacak olan Vision IN, aslında son kullanıcıya erişecek olan modelin bir anlamda yoklaması olarak da görülebilir. Avrupa pazarında sunulan tasarım karakterinden özellikle ön bölüm noktasında farklılıklarıyla dikkat çeken modelde, ortak nokta ise sportif çizgiler olacak. Daha çok genç kullanıcıları hedefleyen aracın altyapısı ise MQB üzerine kurulu.

Skoda Vision IN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skoda Vision IN seri üretimden izler taşıyor

Resmi kaynaklardan paylaşılan verilere baktığımızda Vision IN’in 4.256 milimetre aks mesafesine ve 1.589 milimetre yüksekliğe sahip olduğunu görüyoruz. Kompakt segment çizgilerindeki bu rakamlar, halihazırda Avrupa pazarına sunulan ailenin diğer üyeleriyle benzerli gösteriyor. Modelin motor kısmı da seri üretimden ipuçları taşıyor. 150 PS güç ve 250 Nm tork üreten 1,5 litreli benzli motorla birlikte konsept versiyonun 0’dan 100’e hızlanması 8,7 saniye sürüyor. Maksimumda 195 km/s olarak netleşen hız değeri de yine son kullanıcılara sunulacak verilerle büyük oranda benzeşecek. Kokpit bölümünde geri dönüştürülmüş çevreci malzemeler kullanılan Vision IN, bu yıl sonlarına doğru tekrar karşımıza çıkabilir. Konseptte en çok beğenilen ışıklandırılmış ızgara tasarımı içinse çok da hevesli olmamakta fayda var.

İlgili video

Skoda Kosmiq