reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 9. sezon tanıtımıyla yeni kötülere yakından bakış [Video]

Reytingleri düşse de yükselse de televizyonun en çok konulan dizisi olmayı başaran The Walking Dead yakında dokuzuncu sezon devam etmeye hazırlanıyor. Paylaşılan kısa tanıtımlar ise bizi nelerin beklediğine dair ipuçları içeriyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead bu sezon ciddi zaman atlamaları yaşadı. Maggie Greene ve Rick Grimes gibi önemli karakterlere veda etti. Tüm bu değişimlerin ardından sıra The Whisperers ya da Türkçe ismiyle Fısıldayanlar olarak anılan kötülere geldi.Onların dokuzuncu sezonun devamında karşımıza çıkacağını zaten biliyorduk. Hatta çok kısa bir anlığına onları görme fırsatı da elde etmiştik. The Walking Dead dokuzuncu sezon tanıtımları artık tamamen The Whisperers’a (Fısıldayanlar) odaklanıyor.

The Walking Dead Twitter hesabı üzerinden paylaşılan on saniyelik tanıtımlarla dizinin yeni kötülerine yakından bakıyoruz. Bu tanıtımlardan biri Alfa karakterini öne çıkartıyor. Dizide Samantha Morton tarafından hayat verilen bu karakter The Whisperers grubunun lideri olmasıyla biliniyor. Tanıtım sayesinde onun görüşünü de netlik kazanmış oluyor. Öte yandan The Walking Dead 9. sezon bölümleri 10 Şubat 2019‘dan itibaren izleyici karşısına çıkmaya başlayacak. Bahsettiğimiz on saniyelik süper kısa tanıtımı ise haberimizin içinde bulup seyredebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

TWD 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi