reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 setinden ilk fotoğraf geri sayımı başlatıyor

Keanu Reeves‘i artık efsaneleşmeye başlayan rolünde yeniden göreceğimiz John Wick 3 filminin setinden ilk görüntüler geldi. Görüntü yönetmeni Dan Laustsen, yeni kareleri Instagram hesabından paylaşıyor.

John Wick 3, özellikle ikinci filmin soru işaretleriyle biten sonundan sonra hayli merak ediliyor. Zira adını duyanın titrediği karakterimiz için işler artık çok daha zorlaşmış durumda. Kısaca neler olduğunu hatırlamak gerekirse, karakterimiz şu an bir “kelle avı”nın başrolü konumunda. Başında 14 milyon dolarlık bir ödül bulunan John Wick, Continental Oteli’nin ana kuralını da yıktığı için öldürülmesi gerekiyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz filmin sonunda karakterimiz otel içinde üyelerden bir diğerini öldürmüştü… Bu karmaşanın ardından elbette John’un üzerine atlamaya hazır, yetenekli avcılardan kaçması ya da hayatta kalabilmek için onları öldürmesi gerekiyor. New York’tan çıkış yolunu arayan karakterimizin yeni filmi de tam olarak bu noktada başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk görüntü Çin mahallesinden

Dan Laustsen’ın paylaştığı ilk fotoğraf ise her ne kadar Çin’de gibi görünse de karakterimiz aslında hala New York’ta. Fotoğrafın sağ üst tarafındaki Pell st. (Pell Sokağı) ibaresi net bir şekilde görünüyor. Çin mahallesinde olan John Wick, burada kendine bir yardım arıyor gibi… Film içinse birden fazla çekim noktası işaret edilmişti. Yani ilerleyen zamanlarda karakterimiz New York dışına da çıkacaktır diye düşünüyoruz. Çekimle ilgili detayları yakından takip etmek isteyenler görüntü yönetmeni Dan Laustsen’ın Instagram hesabına buradan ulaşabilir. Filmin 17 Mayıs 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor.

İlgili video

John Wick 2 fragmanı