reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

John Wick 3
hiroyuki sanada
continental dizi

John Wick 3 hakkında bildiğimiz her şey

Çekimleri için gün sayan John Wick 3, heyecanla beklenen filmler arasında yerini çoktan aldı bile. Filme ilgili bildiğimiz her şeyi sizin için bir araya getirdik.

Advertisement

John Wick 3’ün çekimleri bu ay başlayacak. Film için heyecan ise had safhada. Hatırlarsanız ikinci filmde John Wick, dahil olmak istemediği bir maceranın içinde bulmuştu kendini. Maceranın sonunda ise başına gelecekleri bile bile Continental’ın ana kuralını çiğnemiş ve kendini zor bir durumun içine sokmuştu. Tüm Continental üyeleri için bir hedef haline gelen John Wick’in artık kaçabileceği ya da saklanabileceği bir yer yoktu. Karakterimizin bunu pek dert ettiğini düşünmüyoruz gerçi…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick 3 ne zaman yayınlanacak?

İlk olarak filmin vizyon tarihinden bahsedelim. Film 17 Mayıs 2019 için yerini ayırtmış durumda. Tabii bu filmin öncesinde ya da sonrasında çok büyük bir başka filmin yer almaması halinde kesinleştirilmiş bir tarih. Bunu özellikle belirtme ihtiyacı hissettik çünkü 2018 adeta filmlerin vizyon tarihi değiştirme yılı oldu. Deadpool 2 ve Avengers: Infinity War vizyon tarihini öne çekti. Infinity War korkusuyla Rampage de vizyon tarihini değiştirmek zorunda kaldı. Ancak 2019’da bu kadar büyük değişimler göreceğimizi sanmıyoruz.
hiroyuki sanada

Ana kötü kim?

Çekimler henüz başlamadığı için üçüncü filmle ilgili detaylı bilgi henüz yok. Ancak Omega Underground‘un kaynaklarına göre ana kötümüzü The Wolverine ve The Last Samurai filmlerinden de tanıdığımız Hiroyuki Sanada’nın canlandıracağı söyleniyor. Yakuza bağlantılı bir film bizi bekliyor gibi. Japon oyuncu arayışının devam ettiği de söylenenler arasında.

Çekim noktaları

Filmin bir kısmının Montreal’de çekileceği biliniyor. İkinci filmin de bir kısmı orada çekilmişti. Sanada’nın filmde yer alacağı dedikoduları yüzeye çıkınca Japonya çekimlerinin olasılığı da artmış durumda. Ayrıca Screen Rant‘ın haberine göre Fas ve Ürdün’de de çekimlerin gerçekleştirileceği söyleniyor. Olasılığı yüksek diğer iki mekan ise Rusya ve İspanya. John Wick’in artık bir kaçak olduğu düşünülünce mekandaki çeşitlilik ise açıkçası pek şaşırtmıyor.
continental dizi

Dizi de yolda

Öte yandan John Wick 3’le beraber The Continental dizisi de yolda. Keanu Reeves’in başrol yerine konuk oyuncu olarak kadrosuna dahil olduğu dizi, gizemli Continental hakkında daha fazla detay öğrenmemizi de sağlayacak. Ancak dizi için hala resmi bir tarih açıklanmadı. 2018’in sonları ya da 2019’da yayınlanması bekleniyor. Yani John Wick 3’le hemen hemen aynı dönemlerde diziye de kavuşacağız.