reklamı kapat

POPÜLER

john wick 3

John Wick 3 öncesi The Continental oteli kapılarını aralıyor [Video]

17 Mayıs‘ta vizyona girecek olan John Wick 3 öncesi, serinin ikonik mekanı The Continental oteli gerçek oluyor. Otel açılış için gün saymaya başlamış durumda.

John Wick 3 vizyon macerasına başlamadan hemen önce Lionsgate, izleyicilere The Continental otelinin sunduğu deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. İkonik otel 10 Mayıs’ta New York’ta ziyaretçilerini ağırlayacak. Otel deneyimi yeniden yaratılırken One Hanson Place kullanılmış. Filmdekine uygun şekilde yeniden dekore edilen mekan henüz ön rezervasyonları açmış değil. Otelin sunacağı deneyimlerin de neler olacağı net olarak henüz açıklanmadı. Ancak rezervasyonların açılışını bildirmek üzere e-posta kayıtları buradan alınıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Continental’ın güvenli alanı

John Wick evreninde The Continental sadece kayıtlı suikastçıların hizmet alabildiği güvenli bir alanı oluşturuyor. Bu bölge içinde birbirine düşman suikastçılar dahi kurallar gereği birbirine dokunamıyor. Suikastçılara sağlık hizmeti de sağlayan bu otelin kurallarını delen kişi ise elbette John Wick oluyor. İkinci filmin sonunda The Continental içinde bir başka ismi öldürmesi sonucu, otelin yasaklı listesine giriş yapan Wick, aynı zamanda başında 14 milyon dolarla kendini New York’ta bir kovalamacanın başrolü olarak bulmuştu. Üçüncü filmde ise Wick’in doğrudan Continental’den yardım alma şansı yok. Ancak bu Continental’in üst kademe isimlerinin ona yardım etmeyeceği anlamına gelmiyor.

17 Mayıs’ta vizyona girecek olan John Wick 3 hayranları için hazırlanan The Continental deneyiminin tanıtımını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.