reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

Büyük mücadele başlıyor; John Wick 3 yeni posterini paylaştı

Avengers Endgame tartışmaları tüm interneti meşgul etmeye başlamadan önce John Wick 3 için etkileyici bir poster ve yeni bir görsel paylaşıldı.

Aksiyon tutkunlarının heyecanla beklediği John Wick 3, 17 Mayıs‘ta başlayacak olan vizyon macerası için gün sayarken filmin IMAX için hazırlanmış özel posteri de paylaşıldı. Continental otelinde kurgulanan fotoğraf adeta Leonardo da Vinci’nin Son Yemek eserini anımsatıyor. Tam merkezde yer alan John Wick’in etrafında filmin odak noktasını oluşturan karakterler yer alıyor. Wick’e en yakın duran isim ise filmde Wick’e yardım konusunda en büyük rollerden birini üstlenmesi beklenen Sofia karakteri oluyor. Keanu Reeves’e Sofia rolünde Halle Berry eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gölgeler içindeki Baba Yaga

Baba Yaga lakabının hakkını nasıl vereceğini göreceğimiz John Wick’in paylaşılan diğer fotoğrafı ise gölgeler içinde karakterimizin doğru anı beklediğini işaret ediyor. Elinde ise kendi gövdesinden de uzun bir silah bulunuyor. Continental otelinin kurallarını ihlal ettiği için Continental korumasından çıkarılan John Wick’in başındaki 14 milyon dolarla bu sorunu nasıl çözeceği merak konusu. Daha da önemlisi yönetmen Chad Stahelski ve Keanu Reeves’in serinin devamı için duydukları istek. Bu durumda filmin sonu büyük önem taşırken, Wick’in yeniden Continental’e kabul edilip edilmeyeceği, ya da planladığı “geleceği” şimdilik bilinmiyor.

Continental otelden bahsetmişken, New York’ta otelin sunduğu deneyimi yaşamaları için hayranlara özel bir Continental etkinliğinin gerçekleşeceğini de belirtelim. Buradaki haberimizden detaylarını okuyabileceğiniz etkinlik 10 Mayıs’ta gerçekleşecek. One Hanson Place’i Continental’e dönüştüren ekip, sunacağı deneyimin sınırlarını ise henüz paylaşmadı.

İlgili video

Filmin fragmanı