reklamı kapat

POPÜLER

john wick 3

Keanu Reeves, John Wick 3 için kolları sıvıyor

Hakkında ilk bilgilere geçtiğimiz ay eriştiğimiz John Wick 3 için çalışmalar hız kazanıyor. Senaryosu hazırlanan üçüncü filmin çekim tarihi netlik kazandı. Gidişata bakılırsa yeni macera için çok beklememiz gerekmeyecek.

İlk iki filmiyle gişede fırtına gibi esen John Wick’in dönüşünün uzun sürmeyeceğin bir süre önce netlik kazanmıştı. Köpenin kaybetmesinin ardından döndüğü yer altı dünyası başına bela olmayı sürdürüyor. İkinci filminin finalinden sonra kahramanımızın zamana karşı mücadelesi başlıyor. Yönetmenliğini Chad Stahelski’nin üstleneceği üçüncü halkanın başrolünde bir kez Keanu Reeves’i göreceğiz. Laurence Fishburne, Common ve Ruby Rose gibi isimler de seriye geri dönecek. Hiroyuki Sanada da Japonya’daki yer altı örgütünün lideri olarak karşımıza çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çekimler dünyanın dört bir yanına uzanacak

Omega Underground‘un haberine bakılırsa çekimlerin başlaması da uzun sürmeyecek. John Wick 3’ün set çalışmaları 26 Nisan’da başlayacak. New York ve Montreal’de başlayacak çekimlerin daha sonra Rusya ve İspanya’ya uzanması bekleniyor. Keanu Reeves’in hikayeyi Tokyo ve Kudüs’e de taşımak istediği biliniyor. Fakat senaryo bu yönde mi şekillendirildi, henüz bilmiyoruz.

Senaryosunu Derek Kolstad’ın kaleme aldığı John Wick 3’ün vizyon tarihi de çoktan belli. Eğer bir aksilik olmazsa kahramanımızın kaçış macerasına 17 Mayıs 2019’dan itibaren şahit olabileceğiz.

İlginizi çekebilir