reklamı kapat

POPÜLER

john wick matrix

John Wick yönetmeninin Matrix oyuncuları yorumu

Son yılların en dikkat çekici serilerinden birine dönüşen John Wick yakın gelecekte daha çok Matrix oyuncusuna yer verebilir gibi görünüyor. En azından serinin yönetmeni Chad Stahelski’nin açıklamaları bu konuda umutlanmamıza neden oluyor.

Bildiğiniz gibi John Wick serisi tam gaz devam ediyor. Yakın gelecekte dördüncü filmi izleyeceğimiz şimdiden netlik kazandı. Laurence Fishburne‘ün seriye dahil oluşu, Matrix oyuncularının bu sayede yeniden bir araya gelebileceğini düşünmemize neden olmuştu. John Wick’in yönetmeni Chad Stahelski ise önceliklerinin iyi bir hikaye ve karakterler yaratmak olduğunu söylüyor. Ancak bahsi geçen buluşmaya ev sahipliği yapma konusunda da istekli görünüyor.

Matrix ekibi ve John Wick

“Keanu Reeves ile birlikte bu serinin ne yönde ilerlemesini istediğimiz hakkında sık sık konuşuyoruz. Üçüncü filmi bitirdiğimizde John Wick 4’te ne yapacağımıza dair kesin bir planımız yoktu. Bu üzerinde bolca düşünüp fikir alışverişi yaptığımız bir konu çünkü zoraki bir hikaye anlatmak istemiyoruz. Sırf izleyicilerin ilgisini çekmek için filme birilerini dahil etme fikrine de sıcak bakmıyoruz. Sırf onlar için yeni ve zorlama bir hikaye oluşturmak gerekiyor. Eğer hikayenin gidişatı doğrultusunda yarattığımız bir karakter için Carrie-Anne Moss veya Hugo Weaving’in uygun olduğunu düşürürsek, onlar da bu projede yer almak isterse, elbette birlikte bir şeyler yapmak isteriz. Matrix ekibinin hala arkadaş olması ve hepsinin şahane oyuncular oluşu da büyük bir avantaj. Fakat gelecekte Matrix ekibinden birileri oyuncu kadromuza dahil olur mu, olmaz mı, henüz bilemiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Umuyoruz yakın gelecekte Carrie-Anne Moss veya Hugo Weaving gibi isimleri de John Wick’in aksiyon dolu dünyasında görürüz.

İlginizi çekebilir

Üçüncü filmin fragmanı