reklamı kapat

POPÜLER

john wick 3

John Wick 3 cephesinde heyecan uyandıran iddia

Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı ve herkesin heyecanla beklediği John Wick 3 cephesinde ciddi bir hareketlilik yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde filmin senaryosuna dair ilk bilgiler gün yüzüne çıkmıştı. Şimdi yıldız bir kadın oyuncunun üçüncü filmin oyuncu kadrosuna katılacağı iddia ediliyor!

Beyaz perdenin en sevilen kahramanlarından birine dönüşen John Wick yakında geri dönmeye hazırlanıyor. Üçüncü film için çalışmaların başladığını zaten biliyoruz. Senaryonun detayları da giderek netleşiyor. Fakat That Hashtag Show‘un haberine bakılırsa John Wick 3 için kadın oyuncu arayışı başladı. Karakterin isminin Sofia olduğu söyleniyor. 40 yaşlarındaki bu kadının bir de ufak çocuğu olduğu anlaşılıyor. Lionsgate stüdyolarının pek çok farklı oyuncu ile görüşme halinde olduğu ancak bu karakter için asıl istenen ismin Halle Berry olduğu iddia ediliyor. Şimdiye kadar şahane yapımlarda seyrettiğimiz Berry son olarak Kingsman: The Golden Circle ile karşımıza çıkmıştı. Üstelik onun aksiyon filmlerinde şahaneler yarattığını bilmeyen yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Keanu Reeves ve Halle Berry’i beyaz perdede birlikte seyretme fikri daha şimdiden pek çok izleyicinin heyecanlanmasına neden oldu. Ancak stüdyo cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmediğinin altını çizmek gerekiyor. Bakalım bu heyecan uyandıran süreç nasıl sonlanacak?

İlginizi çekebilir

John Wick 2 fragmanı