reklamı kapat

POPÜLER

Arazinin rekabetinde fark yaratmak isteyenlere özel sınırlı üretim: Isuzu D-Max Stealth

Artic Truck etiketiyle karşımıza çıkan Isuzu D-Max Stealth, standart versiyona oranla çok daha dikkat çekici bir karaktere sahip.

Advertisement

Nissan ve Toyota gibi markaların sınırlı üretim AT35 versiyonları üzerinden karşımıza çıkmasıyla birlikte, pickup modifikasyonlarının bir kez daha ne kadar keyifli yapıldığına şahit olduk. Sınıfının üst sıralarına oynayan bu ikilinin ardından karşımıza çıkan Isuzu, benzer bir projeyi D-Max üzerinden gerçekleştirerek bu keyifli rekabeti göz alıcı sınırlara ulaştırıyor. D-Max Stealth olarak isimlendirilen ve toplamda sadece 10 adet üretileceği açıklanan bu proje, yoldan çıkmak isteyenlerin sahip olmak isteyecekleri arasında. Motor bölümünde herhangi bir değişimin yapılmadığı D-Max, güçlendirilen karakteriyle içerisinde var olan bir canavarı karşımıza çıkartıyor aslında.

Siyahın karşı konulamaz estetiği

Tamamen siyah renk üzerine tasarlanan bu D-Max projesinin dış bölümünde, benzer modellerde gördüğümüz belli başlı değişimler mevcut. Arazi lastikleriyle başlayan bu değişimler içerisinde tavan barları, yanal basamak, arka tampon, ön ızgara ve aynaların tamamen siyahlaştırılmasıyla devam ediyor. Işıklandırma bölümlerinde de değişimlerin yapıldığı modelde, LED panelin yanı sıra, tampona entegre sis farı ve tavana eklenen ikincil ışıklandırma seti güzel bir birliktelik sergiliyor. Isuzu D-Max Stealth’in içerisi ise malzeme kalitesinin artırılması üzerine kurulmuş. Burada da simsiyah bir kabinle bizleri karşılayan aracın koltukları tamamen deri olarak elden geçiriliyor. Konsolunun merkezinde 9 inç‘lik multimedya ekran başta olmak üzere diğer tüm parçalar standart olan proje yurt dışında yaklaşık 44.000 sterline alıcı bulacak.