reklamı kapat

POPÜLER

2020 Isuzu D-Max

Paylaşılan yeni fotoğraflarla 2020 Isuzu D-Max değişimine yakından bakın

Kısa süre önce resmi tanıtımı gerçekleştirilen 2020 Isuzu D-Max cephesinden paylaşılan yeni fotoğraflarla değişimlerin ana hatlarına daha detaylı bakma vakti.

Advertisement

2020 Isuzu D-Max aradan geçen 8 yıllık zaman diliminin ardından geçirdiği devrimsel değişimleriyle birkaç gün öndesinde karşımıza şıktı. Artık üçüncü jenerasyonuyla yoluna devam edecek olan modeli üzerinde dersine çok iyi çalıştığını gördüğümüz Isuzu ise ilk bakış olarak geçer not aldı diyebiliriz. LOG okuyucularının da önemli oranda ilgi gösterdiği yeni D-Max’in paylaşılan detaylı fotoğraflarıyla farkını hissedeceğimiz noktalara daha yakından bakma fırsatı da artık elimizde. Dış tasarımda yapılan modern hatırı sayılır orandaki agresif görünümüyle macera meraklılarının dikkatini çeken modelin en kilit güncellemeri ise şüphesiz kokpitte karşımıza çıktı. Gerek malzeme kalitesi gerek tasarım gerekse teknoloji güncellemeleriyle satış sürecine doğrudan etki edecek geliştirmeler elde eden D-Max, beklediğimiz modeller listesinde şimdiden üst sıralarda.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Isuzu D-Max ile her açıdan kalite artışı

Isuzu’nun yeni jenerasyonda elini en çok güçlendirdiği noktanın genel karakter olduğunu söyleyebiliriz. Tek parça yapılı ızgaranın daha da büyütülerek revize edildiği ve bi-LED teknolojisiyle farlarla desteklenen yeni yüzle birlikte ortaya çok kışkırtıcı bir tablo çıkıyor. Arka tarafta da LED teknolojisine sahip yeni bir stop tasarımına giden mühendislerin genel itibarıyla başarılı bir iş ortaya çıkarttığını görüyoruz. D-Max’in en çok eleştirdiğimiz noktası olan kokpit kalitesi de ilk intiba olarak beklenti yaratmayı başarıyor. Modernleştirilen kokpitte 9 inçlik multimedya ekran Apple CarPlay ve Android Auto desteğiyle gelirken, sürücü bölümünde de 4,2 inçlik ufak bir dijital ekran karşımıza çıkıyor. Tabi ki bu ekranlarla ilgili en temel kararı sundukları performans ve hissettirecekleri deneyim de doğrudan etkileyecek. D-Max’in detaylı motor ve teknik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Video