reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3’ten yüzümüzü gülümseten set fotoğrafı

Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı John Wick 3 gelecek sene izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Heyecan dolu geri sayım devam ederken filmin çekimleri sırasında çekilen fotoğraflar da birer birer internete düşüyor. İşte bu fotoğraflardan biri John Wick sevenlerin yüzünü güldürecek türden.

Kısaca özetlersek ikinci filmde yaşananların ardından kaçak hayatı yaşayan John Wick’i göreceğiz. Continental’in yöneticisi Winston’ın ona tanıdığı fırsat sayesinde ortadan kaybolma şansı olacak. New York‘ta hizmet sektörünün içine karışarak ortadan kaybolmaya ve önüne çıkan herkesle mücadele etmeye çabalayacak. Elbette bu sırada Continental’in eşsiz hizmetlerinden yararlanma fırsatı olmayacak.

Konusundan tahmin edilebileceği üzere John Wick olarak yine Keanu Reeves’i göreceğiz. Ian McShane, Common, Laurence Fishburne, Lance Reddick ve Ruby Rose da üçüncü filmde karşımıza çıkacak. Asıl sürpriz ise Oscar Ödüllü Halle Berry‘nin kadroya dahil oluşu. Başarılı oyuncu Sofia karakterine hayat verecek. Onun hikayeye nasıl etki edeceğini ise zaman gösterecek.

John Wick 3‘ün yeni set fotoğraflarında ise tanıdık bir yüzü yeniden görüyoruz: John Wick’in köpeği. İlk başta tüm bu maceranın başlamasına bir başka köpek sebep olmuştu. Eşinin hediyesi köpeği kaybeden kahramanımız eski günlerine hızlı bir geri dönüş yapmış ardından da kendine yeni bir köpek almıştı. Görünen o ki John kaçarken köpeğini arkasında bırakmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son olarak hatırlatalım, bizleri aksiyona doyurmasını beklediğimiz John Wick Chapter 3’ün 17 Nisan 2019‘da gösterime başlaması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

John Wick 2 fragmanı