reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves John Wick 3

Keanu Reeves’in John Wick 3 için deniz komandosu ile yaptığı eğitim [İzle]

Keanu Reeves, John Wick 3 filmiyle vizyonda yeniden boy göstermeye hazırlanıyor. Oyuncunun sahneler için aldığı eğitimden bir kesit paylaşıldı.

Avenger Endgame heyecanına kapılmış olsak da 17 Mayıs‘ta John Wick 3 vizyona giriş yapacak. En sevilen Keanu Reeves rollerinden biri olmayı başaran John Wick ise ne kadar amansız bir suikastçı olduğunu asıl üçüncü filmle beraber bize gösterecek. Aksiyona doyacağımız film bol bol çatışmayı ve yakın dövüşü de beraberinde getiriyor. Peki Keanu Reeves bu film için nasıl hazırlandı dersiniz? Vigilance Elite, Reeves’in eğitiminden bir kesiti bizlerle paylaştı. Ünlü aktörün eğitimini ise eski bir Amerikan deniz komandosu olan Shawn Ryan üstleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En küçük detaya kadar kapsamlı eğitim

Video, Reeves’in silahı tutuşundan duruşuna, adım atışından odaya girişte yapılması gereken en küçük detaylara kadar eğitimini ortaya seriyor. Daha gerçekçi bir deneyim için Reeves’i adeta gerçek bir askere dönüştüren bu eğitim sonrası John Wick karakteri de daha ikna edici bir hal alıyor.

John Wick, herhangi bir suikastçıdan öte, en korkutucu suikastçıların dahi adını duyunca kaçacak yer aradığı bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Baba Yaga lakabıyla tanınan Wick’in üçüncü filmde ise başında 14 milyon dolarlık ödül bulunuyor. Continental’in korumasından çıkan Wick’in peşine düşen diğer suikastçılar ise Baba Yaga lakabının nasıl alındığını öğrenecek gibi görünüyor. Destek için birkaç tanıdık kapıyı çalan Wick’e üçüncü filmde Sofia rolünde Halle Berry eşlik edecek. Keanu Reeves’in eğitim videosunu haberin üzerinden izleyebilir, John Wick 3 fragmanına haberin devamından göz atabilirsiniz.

İlgili video

Filmin fragmanı