reklamı kapat

POPÜLER

Hey Plus 1S Xiaomi Mi Band 4
Hey Plus 1S Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi’den Mi Band 4 kadar iddialı yeni akıllı bileklik: Hey Plus 1S

Xiaomi Mi Band 4 Türkiye dahil olmak üzere satıldığı her bölgede çok popüler oldu. Firma bunun üstüne bir akıllı bileklik daha tanıttı. Xiaomi Hey Plus 1S karşınızda.

Xiaomi Mi Band 4 modelinin popülerliği, Xiaomi’yi akıllı bileklik pazarında herkesin önüne taşıyor. Bunun farkında olan firma, ürün gamını büyütüyor. İşte bu noktada karşımıza çıkan yeni model Xiaomi Hey Plus 1S, standart ancak şık bir gövdeye sahip. Sadece 25 dolar fiyat etiketi bulunan ürün, 0,95 inç 24 bit renk destekli AMOLED ekran ile geliyor. Ön kısmını çizilmeye karşı dayanıklı Gorilla Glass ile koruyan akıllı bileklik, tahmin edebileceğiniz üzere su geçirmiyor ve birçok farklı alanda aktivite takibi yapabiliyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth üstünden haberleşen ve bildirimleri üstüne alabilen ürün, NFC desteğiyle destekli yerlerde hızlı ödeme / giriş için de kullanılabiliyor. Nabız ölçümü yanında uyku takibi de yapabilen Xiaomi Mi Band 4 rakibi Xiaomi Hey Plus 1S, bünyesinde yer alan 120 mAh pil ile 18 günlük bir kullanım sunuyor. HeyOs isimli bir işletim sistemi kullandığı aktarılan akıllı bileklik, ön kısmında tek bir dokunmatik buton taşıyor.

Hey Plus 1S Xiaomi Mi Band 4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Hey Plus 1S böyle. Peki Xiaomi Mi Band 4 teknik olarak hangi detaylara sahip?

Kısaca hatırlamak adına model bünyesinde 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran taşıyor. Hemen her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, içinde eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelecekten gelen akıllı telefonu Mi Mix Alpha