reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Laser Projector 1S 4K lazer projektör

Xiaomi Mi Laser Projector 1S 4K tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Ürün gamı en geniş firmalardan Xiaomi, bu sefer yeni tanıttığı Mi Laser Projector 1S 4K lazer projektör modeli ile ses getirmeyi başardı. İşte detaylar;

Xiaomi imzalı piyasada inanılmaz farklı sayıda teknoloji ürün bulunuyor. Bunların Çin merkezli olarak tanıtılan en yenisi Mi Laser Projector 1S 4K lazer projektör modeli, sade ve şık bir tasarıma sahip. Kısa mesafeden çalışması için tasarlanan yani direkt olarak görüntüyü yansıtacağı yüzeyin yakınına konulan ürün, 80 – 150 inç arasında yüksek kalitede görüntü aktarabiliyor. İsminde de geçtiği üzere 4K çözünürlüğü bulunan ürün, aktarıldığı kadarıyla yerini aldığı modelden yüzde 30 daha yüksek bir parlaklık (2.000 ANSI lümen) sunuyor. Bu sayede gündüz kullanım performansı ciddi şekilde artırılan lazer projektör, gücünü T968-H  işlemciden ve 2 GB RAM’den alıyor. Fan ile soğutulan Xiaomi Mi Laser Projector 1S 4K içerisinde 32 GB dahili depolama yer alıyor. HDR10 desteği bulunan ürün, ihtiyaç olunacak tüm giriş çıkış portlarını da bünyesinde barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Laser Projector 1S 4K lazer projektör modeli Türkiye’de de satılabilir

Ancak bunun için henüz bir tarih yer almıyor. Modelin yurt dışı fiyatı ise 1.838 dolar seviyesinde yer alıyor. Türkiye’de çok pahalı olacağı açık şekilde görünen ürün, yine de birçok rakibinden çok daha uygun deniyor. Modelin çok modern bir kumanda ile geldiğini de belirtelim.

İlginizi Çekebilir

50 dolarlık mikro oyun konsolu ile tanışın