reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi projektör

120 değil 200 inç! Bütçe dostu Xiaomi projektörün tüm özellikleri

2 Ocak’ta gün içinde Xiaomi’nin fon toplama sitesinde yer alacak olan bütçe dostu projektör tüm özellikleriyle satışa sunuldu. Xiaomi Mi Home Projector Lite (Youth Edition) adıyla gelen projektör, Mi Laser modelinin uygun fiyatlı hali olarak karşımıza çıkıyor.

2 Ocak’ta fon toplama sitesinde yer alacağı belli olan Xiaomi projektör Xiaomi Mi Home Projector Lite (Youth Edition) tüm özellikleriyle satışa sunuldu. Görünen o ki cihaz beklenenin de üzerinde bazı teknik detaylarla geliyor. Firmanın bir önceki modeli Mi Laser olduğu için adının Mi Laser Lite olması beklenen model ise ilk değişimi isimde yapıyor. Dün de sizlerle paylaştığımız özelliklerden biri olan 120 inç boyutunda görüntü yansıtma yeteneğinin ise etkileyici bir eklentisi bulunuyormuş. Yapılan açıklamaya göre projektör 40 inçle 200 inç arasında görüntü yansıtabiliyor. 120 inç ise önerilen boyut olarak gösteriliyor. 1080p çözünürlük sunan Xiaomi projektör, 200 inçte istenen kaliteyi veremeyebilir, bunu da ekleyelim. Bu sebeple 120 inç önerilen boyut olarak gösterilmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Home Projector Lite (Youth Edition)

HDR10 desteği

Dün ortaya çıkan bilgilerde olduğu gibi Xiaomi prokjetör aynı zamanda sesle kontrol ve HDR10 desteği sunuyor. 30.000 saat kullanım ömrüyle de dikkat çeken model 500 ANSI lümen desteğiyle geliyor. Ses deneyimi için Dolby Atmos ve DTS desteği sunan cihaz yaklaşık 15 cm uzunluğuyla hayli kompakt sayılabilir. 1,3 kg ağırlığındaki modelin fon toplama sitesindeki fiyatı 320 dolar olarak belirtiliyor. Ancak hedef tutturulduktan sonra cihazın fiyatının 364 dolar olacağı da yine açıklamalar arasında.

İlginizi çekebilir

Poco F1 tanıtım videosu