reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 1S

Xiaomi Mi 1S elektrikli scooter’ın fiyatı geriledi; işte scooter’ın yeni fiyatı

Xiaomi Mi Electric Scooter 3’ün Türkiye fiyatının açıklanmasının ardından Xiaomi Mi 1S scooter modeli için indirim geldi. 4.090 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan scooter şu anda 3.721 TL‘ye satın alınabiliyor.

Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen scooter’ın pili tam olarak şarj edildiğinde 30 kilometrelik bir menzil sunuyor. Elektrikli scooter, 5,5 saatte şarj edilebiliyor. Scooter’da yaya, standart ve spor olmak üzere üç farklı kullanım modu bulunuyor. Scooter yaya modunda saatte 5 kilometre, standart modda 20 kilometre, spor modunda ise 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Yeni nesil enerji geri kazanım sistemi ile 1S daha uzun pil ömrü sağlamak için kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürüyor. Scooter’da bununla birlikte daha bir sürüş deneyimi için kullanımı kolay bir merkez kontrol sistemi mevcut. 100 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan scooter, iOS ve Android’li platformlar için geliştirilen Mi Home uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor. Scooter mobil cihazlara Bluetooth bağlantısı üzerinden iletişim kuruyor. Kullanıcılar uygulama üzerinden scooter’larını kilitleyebiliyor, kilidi kaldırabiliyor, hız ve pil ömrü gibi bilgilere ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 1S suya dayanıklı mı?

12,5 kilogram ağırlığındaki scooter’da 8,5 inç boyutunda lastikler kullanılıyor. IP54 sertifikasına da sahip olan scooter bu sayede su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Scooter’ın gövdesinde ise alüminyum malzemesi kullanılıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın