reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Electric Scooter 3
Xiaomi Mi Electric Scooter 3
Xiaomi

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 için ilk indirim fırsatı; işte elektrikli scooter’ın fiyatı

Geçtiğimiz yılın ekim ayında Türkiye fiyatı açıklanan Xiaomi Mi Electric Scooter 3 için ilk indirim fırsatı geldi. Piyasada 10 bin TL’nin üzerinde satılan elektrikli scooter şu anda yaklaşık 9.000 TL‘ye satın alınabiliyor.

Pili tam olarak şarj edildiğinde 30 kilometrelik bir menzil vadeden scooter 600 watt’lık bir güç üretiyor. Elektrikli scooter’daki menzil değeri yolun durumuna göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin scooter’ı yokuşlu yollarda sürüyorsanız scooter’ın menzil değeri daha kısa sürede bitiyor. Electrikli scooter’ın arkasında çift balatalı disk fren kullanılıyor. Çift balatalı disk fren sayesinde elektrikli scooter daha güvenli bir deneyim vadediyor. Saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşabilen scooter’ın gövdesinde havacılık sınıfı alüminyum malzeme kullanılıyor. Yüzde 16 tırmanma kapasitesine sahip olan scooter’da kinetik enerji geri kazanım sistemi (KERS) de bulunuyor. Enerji fren yapıldığında tekrardan kazanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Electric Scooter 3, yaya, standart ve spor olmak üzere üç farklı kullanım modu sunuyor

Scooter yaya modunda saatte 5 kilometre, standart modda 20 kilometre, spor modunda ise 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Daha önceki modellerde olduğu gibi katlanabilir tasarıma sahip olan Mi Electric Scooter 3, iOS ve Android’li cihazlarla da uyumlu şekilde çalışıyor. Scooter’da bununla birlikte LED gösterge de yer alıyor. Kullanıcılar hız ve pil bilgilerini bu ekran üzerinden görebiliyor.
xiaomi

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli