reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Electric Scooter 3
Xiaomi Mi Electric Scooter 3

Xiaomi Mi Electric Scooter 3’ün Türkiye fiyatı belli oldu

Xiaomi’nin geçtiğimiz haziran ayında duyurusunu gerçekleştirdiği Xiaomi Mi Electric Scooter 3‘ün Türkiye fiyatı açıklandı. Türkiye’de basın mensuplarına gerçekleşen lansman neticesinde scooter’ın fiyatı duyuruldu.

Yapılan açıklamaya göre Mi Electric Scooter 3, 6.599 TL‘den satışa sunulacak. 600 wattlık bir güç sunan scooter tam dolu pille 30 kilometrelik bir menzil sunuyor. Pek tabii bu menzil yolun durumuna göre değişiklik gösterebiliyor.  Electrikli scooter’ın arkasında çift balatalı disk fren kullanılıyor. Çift balatalı disk fren sayesinde elektrikli scooter daha güvenli bir deneyim vadediyor.  Saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşabilen scooter’ın gövdesinde havacılık sınıfı alüminyum malzeme kullanılıyor. Yüzde 16 tırmanma kapasitesine sahip olan scooter’da kinetik enerji geri kazanım sistemi (KERS) de bulunuyor. Enerji fren yapıldığında tekrardan kazanılıyor. Yaya, standart ve spor olmak üzere üç farklı kullanım modu kullanıcılara sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor

Scooter yaya modunda saatte 5 kilometre, standart modda 20 kilometre, spor modunda ise 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Daha önceki modellerde olduğu gibi katlanabilir tasarıma sahip olan Mi Electric Scooter 3, iOS ve Android’li cihazlarla da uyumlu şekilde çalışıyor. Scooter’da bununla birlikte LED gösterge de yer alıyor. Kullanıcılar hız ve pil bilgilerini bu ekran üzerinden görebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın