reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Electric 3
Xiaomi
Xiaomi Mi Electric 3

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 için A101 kampanyası; işte 30 km menzil sunan scooter’ın fiyatı

Xiaomi Mi Electric Scooter 3, A101‘de satışa sunuldu. 10.499 TL‘den satışa sunulan scooter, pili yüzde 100 şarj edildiğinde 30 kilometrelik bir menzil sunuyor. Scooter bu sayede şehir içi kullanıma hitap ediyor.

600 watt‘lık güç üreten scooter‘da menzil değeri yol koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Scooter’ı yokuşlu yollarda sürüyorsanız aracın menzil değeri daha kısa sürede bitiyor. Mi Electric Scooter 3 modelinin arkasında çift balatalı disk fren yer alıyor . Çift balatalı disk fren sayesinde elektrikli scooter daha güvenli bir deneyim vadediyor. Saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşabilen scooter’ın gövdesinde havacılık sınıfı alüminyum malzeme kullanılıyor. Yüzde 16 tırmanma kapasitesine sahip olan scooter’da kinetik enerji geri kazanım sistemi (KERS) de bulunuyor. Enerji fren yapıldığında tekrardan kazanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 mobil cihazlarla da uyumlu çalışıyor

Scooter yaya modunda saatte 5 kilometre, standart modda 20 kilometre, spor modunda ise 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Daha önceki modellerde olduğu gibi katlanabilir tasarıma sahip olan Mi Electric Scooter 3, iOS ve Android’li cihazlarla da uyumlu şekilde çalışıyor. Scooter’da bununla birlikte LED gösterge de yer alıyor. Kullanıcılar hız ve pil bilgilerini bu ekran üzerinden görebiliyor.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın