reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Electric Scooter 3
Xiaomi Mi Electric Scooter 3

30 km menzil sunan Xiaomi Mi Electric Scooter 3’ün fiyatı gerilemeye devam ediyor

Geçtiğimiz haziran ayında A101′de de satışa sunulan Xiaomi Mi Electric Scooter 3 modelinin fiyatı gerilemeye devam ediyor. Bir satış kanalı tarafından yapılan kampanyada popüler scooter modelinin fiyatı 9.441 TL‘ye düştü.

Kullanıcılar elektrikli scooter’daki bataryayı yüzde 100 şarj ettiklerinde yaklaşık 30 kilometrelik bir menzil değeri elde edebiliyor. Bu değer yol ve hız koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor. Scooter’ı yokuşlu yollarda sürüyorsanız aracın menzil değeri daha kısa sürede bitiyor. Scooter’da 600 watt’lık güç üreten bir motor kullanılıyor. Scooter yaya modunda saatte 5 kilometre, standart modda 20 kilometre, spor modunda ise 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Daha önceki modellerde olduğu gibi katlanabilir tasarıma sahip olan Mi Electric Scooter 3, iOS ve Android’li cihazlarla da uyumlu şekilde çalışıyor. Scooter’da bununla birlikte LED gösterge de yer alıyor. Kullanıcılar hız ve pil bilgilerini bu ekran üzerinden görebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 KERS özelliğiyle geliyor

Scooter’da yer alan çift balatalı disk fren elektrikli scooter’da daha güvenli bir deneyim yaşamaya yardımcı oluyor. Saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşabilen scooter’ın gövdesinde havacılık sınıfı alüminyum malzeme kullanılıyor. Yüzde 16 tırmanma kapasitesine sahip olan scooter’da kinetik enerji geri kazanım sistemi (KERS) de bulunuyor. Enerji fren yapıldığında tekrardan kazanılıyor.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın