reklamı kapat

POPÜLER

stan lee black panther

Stan Lee’den anlamlı Black Panther kutlaması

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Black Panther beyaz perdede boy göstermeye başladığından beri başarıdan başarıya koşuyor. Hızlı bir başlangıç yapan film pek çok ünlü isim tarafından tebrik edildi. Ancak en anlamlı kutlama Kara Panter’i yaratan Stan Lee‘den geldi.

Avengers Infinity War‘dan önceki son durağımız olan Black Panther gişe hasılatıyla adından söz ettiriyor. Şahane bir açılış yapan film şubat ayındaki en iyi açılış rekorunu ele geçirdi. Deadpool‘u da ikinci sıraya itti. Arka arkaya gelen bu başarılar bolca konuşuluyor. Wonder Woman’ın yönetmeni Patty Jenkins‘ten Suicide Squad oyuncusu Will Smith‘e kadar birçok ünlü isim kutlama mesajları paylaştı. Sıra Marvel’ın efsane ismi ve Black Panther’in yaratıcısı olan Stan Lee‘ye geldi. Yarattığı pek çok karakteri beyaz perdede görme şerefine erişen Stan Lee Twitter hesabı üzerinden anlamlı bir mesaj paylaştı. Tüm ekibi kutladı.

“Marvel stüdyolarını, yönetmen Ryan Coogler’ı, Black Panther’in başarısına vesile olan tüm oyuncu ve ekibi tebrik ederim. Özenle çekilmiş şahane bir film olan Black Panther’in kırdığı tüm rekorlara şahit olabilmek büyük bir heyecan.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stan Lee bu mesajının yanında filmdeki ufak cameo’suyla da adından söz ettiriyor. Efsane ismin Avengers Infinity War’da ne şekilde izleyici karşısına çıkacağı daha şimdiden merak uyandırıyor.

Black Panther fragmanı