reklamı kapat

POPÜLER

black panther stan lee

Black Panther yıldızından Stan Lee’ye veda paylaşımı [Video]

Marvel efsanesi Stan Lee geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumdu. Black Panther yıldızı Chadwick Boseman ise ona özel bir veda paylaşımında bulundu.

Bildiğiniz gibi Stan Lee Marvel çizgi romanlarında sevilen pek çok karakterin arkasındaki isimdi. Onun yarattığı dünya sayısız insana ilham verdi. Marvel Sinematik Evreni’nin temellerini oluşturdu. Onun yarattığı kahramanların hikayesi giderek daha fazla ilgi görmeye başladı. Yakın zamanda beyaz perdeye taşınan kahramanlardan biri de Black Panther oldu. Başrolünde Chadwick Boseman’ın yer aldığı film Marvel’ın en fazla izlenen işlerinden biri oldu. Öyle ki Black Panther 2‘nin de yolda olduğunu biliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stan Lee’nin vefat etmesinin ardından ünlü isimler ona veda eden paylaşımlarda bulundu. Kimileri efsane isimle birlikte fotoğraflarını koydu. Kimileri özel anılarından bahsetti. Chadwick Boseman ise bu üzücü duruma farklı bir açıdan yaklaşmayı tercih etti. Stan Lee’nin geçtiğimiz sene vefat eden eşine kavuştuğunun altını çizgi. Joan Lee, 70 senelik evliliğin ardından hayata gözlerini yummuştu. Chadwick Boseman da paylaşımında “Joan’ı ne kadar çok sevdiğini biliyorum. Seni eve göndermenin tek yolu kutlama yapmak olmalı” sözlerine yer verdi. Onun bu paylaşımı takipçilerinin beğenisini topladı. Bahsettiğimiz videoyu haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.