reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Black Panther

Black Panther yıldızının can sıkan Marvel açıklaması

Marvel Sinematik Evreni’nde Black Panther karakterine hayat veren Chadwick Boseman bu dünyayla bağlantılı televizyon projelerinde rol almak istemediğini açıkladı. Onun bu tutumu hayranları fazlasıyla üzdü.

Bildiğiniz gibi Netflix’e rakip olması planlanan Disney+ platformu hizmete sunuldu. Bu platformun duyurulduğu dönemde Marvel dünyasından pek çok kahramanında kendi dizisine kavuşacağını öğrendik. Scarlet Witch & Vision, Loki, The Falcon and the Winter Soldier ve Hawkeye derken projelerin sayısı her geçen gün arttı. İlerleyen yıllarda da doğrudan filmlerle bağlantılı pek çok televizyon projesi seyredeceğimize şüphe yok. Ancak bu yapımlarda Chadwick Boseman’ın canlandırdığı Black Panther karakterini hiçbir zaman göremeceğiz. Başarılı oyuncu MTV International‘a konuştu ve dizilerde rol almakla ilgilenmediğini açıkladı. Aslında kendisine “Hangi Avengers yıldızıyla gelecekteki bir Marvel macerasında rol almak istersin?” sorusu yöneltilmişti. Chadwick Boseman ise şu sözlerle cevap verdi:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Panther yıldızının şaşırtıcı yorumu

“Hiç kimseyle çünkü bir televizyon dizisi çekmek istemiyorum. Birini seçmediğimden bu soruya cevap vermem mümkün değil. Önümde heyecan duyduğum işlerden oluşan kocaman bir liste var ve bunlardan hiçbiri seri filmler değil.”

Chadwick Boseman’ın bu açıklaması aslında sadece Disney+ yapımlarında yer almak istemediğini ifade etmiyor. Aynı zamanda ileride Black Panther olarak rol alacağı işler için de heyecan duymadığını ortaya koyuyor. Elbette bu sözler Marvel hayranlarının canını fazlasıyla sıktı.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı