reklamı kapat

POPÜLER

Black Panther 2

Black Panther 2 bekleyenleri sevindirecek gelişme

Marvel’ın Avengers Infinity War‘dan sonra en başarılı işi olan Black Panther geri dönüyor. Black Panther 2 hakkında ilk detaylar netlik kazandı.

Aslına bakarsanız Marvel’ın Black Panther hikayesine devam etme konusunda istekli olduğunu tahmin etmek hiç de zor değildi. Ryan Coogler‘ın yönettiği film gişede inanılmaz bir başarı elde etti. Kazancıyla pek çok kahramanı geride bıraktı. Dolayısıyla rakamlar açıklandığından bu yana Black Panther 2‘nin duyurulmasını bekliyorduk. İşte o çok beklenen gelişme aylar sonra geldi.

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Marvel, Black Panther 2 için Ryan Coogler ile anlaşmaya vardı. Böylece ilk filmde başarıya imza atan yönetmenin geri döneceği kesinleşmiş oldu. Normalde Avengers Infinity War’un finalinde ortadan kaybolmasına şahit olduğumuz T’Challa’nın geri döneceğine ise şüphe yok. Karaktere yine Chadwick Boseman hayat verecek. Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Daniel Kaluuya, Winston Duke ve Angela Bassett gibi isimlerin eşlik edeceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel Black Panther 2’nin vizyon tarihini henüz resmen belirlemedi. Fakat çekimlerin 2019 veya 2020 yılı içinde başlayacağı tahmin ediliyor. Fakat her şeyden önce Avengers 4‘te yaşanacakların netleşmesi gerekiyor. Böylece Marvel Sinematik Evreni için yeni bir yol çizilmiş olacak.

İlginizi çekebilir

Black Panther fragmanı