reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 Thor

Avengers 4’te Thor’un yeni kostümü ortaya çıktı

Vizyona girmesini dört gözle beklediğiniz Avengers 4 filmine dair detaylar giderek netlik kazanıyor. Son olarak Thor ‘un karşımıza farklı bir kostümle ortaya çıkacağı anlaşıldı.

Marvel yapımlarını yakından takip ediyorsanız, filme ve karakterlere dair bazı detayların tanıtımlardan önce figürlerle ortaya çıktığını biliyorsunuzdur. Kurgu gibi işler tamamlanmadan önce piyasaya sürülecek oyuncakların görünümüne karar veriliyor. Ardından üretim sürecine geçiliyor. Benzer bir durum Avengers Infinity War döneminde yaşanmıştı. Şimdi aynı süreç Avengers 4 için de başladı. kpow_ok isimli Instagram hesabının paylaşımıyla birlikte Thor’un filmdeki yeni kostümü gün yüzüne çıkmış oldu.

Öncelikle bu figürde Thor’un yanında Rocket Raccoon da yer alıyor. İkilinin birbirine çok benzeyen yeni bir kostüm giydiğini görüyoruz. Siyah ve gri renklerin ağır bastığı, kırmızı detayları bulunan bu kostüm bir nevi Avengers üniforması gibi duruyor. Bunu düşünmemizin en büyük nedeni ise kıyafetin sağ yanındaki Avengers logosu oluyor. Thor‘un elinde Stormbreaker olması ayrıca dikkatlerden kaçmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Thor ve Rocket Raccoon’un ortaklığı Avengers 4‘te de devam edecek. Asıl merak ettiğimiz ise bu yeni kostümlerin nasıl ortaya çıktığı oldu. Belli ki gördüğümüz kostümü sadece bu ikili giymeyecek. Hayatta kalan tüm kahramanlar Avengers çatısı altında toplanacak.

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War kamera arkası