reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

xiaomi

Xiaomi Mi başucu lambası Türkiye fiyatı ve öne çıkan özellikleri

Xiaomi, akıllı ev cihazlarına yönelik geliştirdiği ürünlere bir yenisini daha ekledi. Akıllı ev kullanıcılarını hedef alan ürün Xiaomi Mi başucu lambası olarak adlandırılıyor.

Advertisement

Ev veya ofis ortamında kullanılabilen Xiaomi Mi başucu lambası, kablosuz desteğiyle dikkat çekiyor. Akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebilen Xiaomi Mi başucu lambası, 16 renk skalasına ve parlak renk özelliğine sahip. Minimalist bir tasarıma sahip olan lamba, üzerindeki tuş sayesinde açılıp kapatılabiliyor. Hassas parlaklık ayarı da yapabileceğiniz başucu lambası, uygulama üzerinden daha ayrıntılı kontrole izin veriyor. MiHome uygulaması ile ışık rengi, parlaklık gibi ayarları yapabilmek mümkün. Farklı kullanım modları ve zamanlama gibi fonksiyonlar da kullanılabiliyor. Amazon Alexa ve Google Asistan ile uyumlu olan Xiaomi Mi başucu lambası, Wi-Fi ve Bluetooth 4.2 bağlantılara destek veriyor. 25.000 çalışma ömrüne sahip olan akıllı lambanın 800 gram ağırlığında olduğunu söyleyelim. 6 wattlık güç sunan Xiaomi Mi başucu lambanın akıllı lamba satın almak isteyenler için iyi bir seçenek olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi başucu lambasının Türkiye fiyatı ne kadar?

Xiaomi Mi başucu lambasının Türkiye fiyatı ise 399 TL. Akıllı lambayı Vadi İstanbul’daki Mi mağazasından satın alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Xiaomi şemsiyenin tanıtım videosu