reklamı kapat

POPÜLER

Dyson Lightcycle Morph
Dyson

60 yıllık ömür sunan Dyson Lightcycle Morph, Türkiye fiyatıyla dudak uçuklatıyor

Geçtiğimiz yılın ocak ayında duyurulan akıllı lamba Dyson Lightcycle Morph, 60 yıl boyunca kullanılma vadediyle dikkatleri üstüne çekmişti.

Yurt dışı fiyatı 650 dolar olan akıllı lamba dudak uçuklatan Türkiye fiyatıyla da göze çarpıyor. Türkiye’deki fiyatı masa lambası için 5.299 TL, yer lambası içinse 6.799 TL. Yer lambasının siyah/pirinç ve beyaz/gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

Dyson’un Isı Borusu teknolojisini kullanan Lightcycle Morph, belirli bir kullanım türü için tasarlanan çoğu lambalardan daha fazlasını sunuyor. Dyson akıllı lamba  60 yıl kullanım imkanı vadediyor. Dyson Yaşam Döngüsü biçiminde Ortam Işığı, Görev Işığı, Özellik Işığı ve Dolaylı Işık olmak üzere dört farklı ışık modu bulunuyor. Ortam Işığı aktif durumdayken akıllı lamba mavi ışığı azaltarak göz yorgunluğunu azaltıyor. Dolaylı Işık modu ise  ışığı döndürmek için lambanın 360 derece akıllı optik kafasını kullanıyor. Şirket kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ışığı ayarlayabileceğini belirtiyor. Daha yaşlı kullanıcılar için, ışık otomatik olarak daha parlak hale geliyor.

Dyson Lightcycle Morph akıllı telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor

Işığı kişiselleştirmek için kullanıcılar Dyson Link uygulamasını kullanabiliyor. Akıllı lambanın gövdesi alüminyum-polikarbonat bir gövdeyle kaplı. Dyson, elektrikli süpürgelerinde olduğu gibi Lightcycle Morph modelinin de darbelere karşı çok dayanıklı olduğunu söylüyor.

İlgili video