reklamı kapat

POPÜLER

Dyson Pure Humidify + Cool
Dyson Pure Humidify + Cool
Dyson Pure Humidify + Cool

Türkiye fiyatı açıklanan Dyson Pure Humidify + Cool ve sunduğu tüm yenilikler

Dyson ilk üçü bir arada hava temizleme fanını tanıttı. Dyson Pure Humidify + Cool isimli cihaz,  odanın her köşesini hijyenik olarak temizleyip nemlendiriyor.

Cihaz, havayı arındırmak için UV-C teknolojisini kullanıyor. Biyostatik gümüş dişli buharlaştırıcı, gerçek bir hijyenik nemlendirme sağlamak için bakteri oluşmasını önlüyor. Cihazdaki lazerler, ultra ince partikülleri algılayıp ölçüyor. Cihaz aynı zamanda bağıl nem ve sıcaklığı ölçmeye imkan tanıyor. Üründeki LCD ekran bu verileri gerçek zamanlı olarak gösteriyor.

Dokuz metrelik yoğunlaştırılmış ve kapatılmış borosilikat mikrofiber filtre, alerjenler, bakteriler ve polenler dahil 0.1 mikron kadar küçük ultra ince kirleticilerin yüzde 99,95’ini yakalıyor. Dyson Pure Humidify + Cool, arındırılmış ve nemlendirilmiş havayı odanın her köşesine yayıyor. Sadece beyaz renk seçeceğine sahip olan cihaz 2 yıl garanti süresiyle geliyor.

Dyson konu hakkında açıklamada bulundu

Hava Temizleme Kategorisi Global Direktörü Charlie Park konuya ilişkin açıklamasında: “İnsanlar, genellikle Dyson’da çözmek istediğimiz sorunları doğru bir şekilde araştırmak için oluşturduğumuz profesyonel ekibe ve yüksek teknolojili biyokimya laboratuvarımıza şaşırıyor. Bilgiyi aerodinamik, filtrasyon ve algılama gibi temel mühendislik ilkeleriyle birleştiren Dyson mühendisleri ve bilim insanları, yıl boyunca kuru ve kirli havanın üstesinden gelmek ve hijyenik bir iç mekân sağlamak için bu üç fonksiyona sahip ürünü geliştirdi.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dyson Pure Humidify + Cool Türkiye fiyatı ne kadar?

Mıknatıslı uzaktan kumanda, cihazın üzerinde düzgün bir şekilde konumlandırılabilmesine imkan tanıyor. Cihaz aynı zamanda  Dyson Link uygulamasına da destek veriyor. Uygulama, iç mekan hava kirliliğini, sıcaklık ve nem seviyelerini takip etmenize olanak vererek bakım desteği ve sorun giderme seçeneklerini de sağlıyor. Dyson’ın internet sayfası üzerinden piyasaya sunulan cihazın Türkiye fiyatı ise 4.999 TL.

İlginizi çekebilir

Dyson’ın özellikleriyle dikkat çeken akıllı lambası