reklamı kapat

POPÜLER

dyson saç maşası

Fiyatıyla dudak uçuklatan saç maşası: Dyson Airwrap [Video]

Dyson, saç şekillendirme ürünlerine bir yenisini ekliyor. Saç kurutma makinesi Supersonic’ten sonra firma şimdi de saç şekillendirme maşası Airwrap’ı tanıttı.

Dyson, yeni saç maşası modeliyle kadın bakım ürünleri alanında daha fazla alternatif sunmaya hazırlanıyor. Ancak bunu yaparken çıtayı da en “lüks” noktaya çekiyor. Hatırlatsanız firmanın 400 dolarlık saç kurutma makinesi Supersonic, fiyat etiketiyle hayli konuşulmuştu. Türkiye’de 2.000 TL fiyatla satışa sunulan şimdilerde ise fiyatı 3.000 TL‘ye çıkan saç kurutma makinesine şimdi de değiştirilebilir başlıklı saç maşası Airwrap eklendi. Airwrap‘ın yurt dışı fiyatı ise 500 dolar olarak açıklandı. Türkiye fiyatı şimdilik belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6 yılda 230 mühendis ve bilim insanıyla geliştirildi

Dyson, özel tasarım saç maşası için 6 yıldır 230 mühendis ve bilim insanının çalıştığını belirtiyor. Firmanın V9 motorundan güç alan maşanın başlığı değiştirilerek saça farklı modellerde şekil verilebiliyor. Cihaz ısı yerine hava kullandığı için şekillendirme aşamasında saçta yeterli bir neme ihtiyaç duyuyor. Bu da saçınızı tam kurutmadan şekil verebileceğiniz anlamına geliyor. Yeterli neme (yüzde 85 olarak belirtilmiş) ulaşana kadar kurutmak için de kutuda mini bir kurutucu başlığı yer alıyor. Ayrıca şekillendirici başka başlıklar da bulunuyor. Elektriklenen ya da kıvırcık saçlara şekil verip hacim arttıracak bu başlıklar 500 dolarlık ürün kutusuna dahil değil. Tüm seti almak isterseniz 550 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.