reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Dyson Airwrap multi-styler

Yeni nesil Dyson Airwrap saç şekillendirici Türkiye’de satışa sunuldu

Yeni nesil Dyson Airwrap, yenilenen teknolojisiyle kullanıcılara kendi saç tiplerine göre kişiselleştirilmiş ve sağlıklı şekillendirme sunuyor.

Dyson şimdiye kadarki en iyi performansa sahip saç şekillendiricisi, Dyson Airwrap multi-styler, artık Türkiye’de de elde edilebiliyor. Ürün 8.999 TL fiyatıyla Türkiye’de Dyson doğrudan satış kanalları üzerinden kullanıcılarla buluşuyor. Ürün hakkında firma resmi olarak şunları aktarıyor: “Her daim daha iyiyi arayan Dyson mühendisleri, Coanda efektinin boyutunu küçültürken etkisini artırmak için kendi tasarımlarına meydan okuyarak, aşırı ısı olmadan farklı saç tipleri için çeşitli stiller sunan bir şekillendirici tasarladı. Soğuyabilen ve dönen uçlara sahip yeni nesil şekillendirici bukle başlıkları, saçın gücünü korumaya yardımcı olmak için ısı hasarı olmadan buklelere ve dalgalara daha hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlıyor.

Bir önceki nesil şekillendiricide iki bukle başlığıyla elde edilen sonuçları tek bir başlıkla elde edebilen kullanıcılar, artık başlıkları değiştirmeye gerek kalmadan saat yönünde ve saat yönünün tersine bukleler ve dalgalar oluşturarak tüm saçı şekillendirebilme imkânı buluyor.

Yeniden tasarlanmış fırça başlıklarıysa, yeni çok fonksiyonlu Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığının yanı sıra gelişmiş Coanda performansıyla daha fazla kontrolle şekillendirme sağlıyor. İki başlık etkisini bir araya getiren Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığı, aşırı ısı olmadan tek seferde elektriklenmeleri giderirken bir dokunuşla güçlü bir kurutucuya dönüşüyor.

Dyson, daha önceki Airwrap saç şekillendiriciye sahip kullanıcılarına da sadece yeni başlıklarla kendi ürünlerini güncelleyebilme imkânı veriyor. Saç şekillendiricilerde ilk defa uygulanan bu fikir, makinenin geliştirilme süreci boyunca benimsenen sürdürülebilirlik vizyonundan kaynaklanıyor.

Dijital bir dünyada tasarım yapmak, fiziksel prototip oluşturmaya olan bağımlılığı azalttığından, bunun sonucunda kullanılan enerji ve malzemeleri önemli ölçüde aza indiriyor. Daha önce hiç görülmemiş bir hava akımı hızı, basıncı ve kontrolü seviyesine ulaşmak için havalandırma deliklerini küçültülmesinde elde edilen başarı, mühendislerin deneme yanılma sürecinin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor. 

James Dyson yenilenen Dyson Airwrap’i “Çoğu şekillendirici, saç tiplerinin farklılık gösterdiğini algılayamaz. Hangi başlığın bir saç tipinde işe yararken, başka bir saç tipi için zararlı olabileceğini ayrıştıramaz. Dyson Airwrap multi-styler’daki gelişmeler, derinlemesine araştırmalar, kullanıcı deneyimleri ve ilerlemeler yoluyla eski nesil başarısının üzerine inşa edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonuç olarak daha hızlı ve kolay şekillendirme için yön değiştiren başlıklar, daha fazla kontrolle şekillendirme için yeniden tasarlanmış fırça başlıkları ve tamamen yeni, çok fonksiyonlu bir Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığı ortaya çıktı. Hava akımını kontrol etme yeteneğimiz, aşırı ısı olmadan elektriklenmeleri gidermek ve şekillendirmek için gelişmiş Coanda performansı sunuyor” cümleleriyle açıklıyor.

Dyson Global Stil Elçisi Jen Atkin: “Dyson Airwrap, şekillendirici dünyasında ilk piyasaya sürüldüğü zamandan bugüne kadar bir devrim yaratıp diğer makinelerden farklı olduğunu kanıtladı.

Yenilenen teknoloji, kullanıcılara kendi saç tiplerine göre kişiselleştirilmiş şekillendirme olanağı tanıyarak daha da fazlasını yapmaya çalışıyor. Kutunuzdaki her başlığın, saç tipinize özel istediğiniz stili sunmasını sağlayabilirsiniz. Bu teknolojiyle daha iyisini yapamayacağınızı düşündüğünüz saç stillerinde bile başarılı olacağınızı göreceksiniz.”dedi.”

Yeni nesil Dyson Airwrap yanında bu da ilginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı